راه مقابله با تهاجم دشمنان، بستر سازی مناسب از نظر فرهنگی است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 226 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:07 ب.ظ، یکشنبه، 5 اردیبهشت، سال 1395 نظرات بدون نظر

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی گفت: راه مقابله با تهاجم دشمنان و بیگانگان،بستر سازی مناسب از نظر فرهنگی است که اعتکاف یکی از این بستر‌ها است.

حجت-الاسلام-1محمودیبه گزارش سرویس اجتماعی رادکانا، حجت‌الاسلام غلامحسین محمودی طی سخنانی ضمن با اهمیت خواندن برگزاری مراسم معنوی اعتکاف، آن را باعث پالایش روح و روان و نزدیکی انسان با خدا ذکر کرد و گفت: برگزاری اعتکاف سنت حسنه رسول خداست و بزرگان دینی ما بر این امر تاکید نموده و خود نیز عامل آن بوده اند.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی، در ادامه تأکید کرد: مراسم اعتکاف باعث بیداری انسان ها از غفلت ها می‌شود و اعتکاف نیز انسان های غرق شده در فضای پر التهاب روزانه را به سوی خویش و خدای خویش فرا می خواند و زمینه توبه و بازگشت به خداوند متعال و معنویت را فراهم می سازد.
وی در بخش دیگری از صحبت های خود با بیان اینکه کشور ما و دین مبین اسلام همواره مورد هجوم بیگانگان و دشمنان بوده است، افزود: استکبار جهانی علیه جوانان، نوجوانان و بانوان کشور ما، برنامه دارند و از نظر فرهنگی هجمه بسیار بزرگی را تدارک دیده اند و راه مقابله با این تهاجم، بستر سازی مناسب از نظر فرهنگی است که اعتکاف یکی از این بستر‌ها است.

انتهای پیام/

ارسال نظر