رحمانی فضلی : صادقلو وامدار هیچ کسی نیست حتی من
تعداد بازدید تعداد بازدید: 502 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:15 ق.ظ، سه شنبه، 23 مهر، سال 1392 نظرات بدون نظر

وزیر کشور گفت : با عمل به قانون ، رضایت مردم به دست آید و اعتماد عمومی نسبت به نظام اسلامی جلب می شود و در این صورت مردم به راحتی قوانین و توصیه‌ها را می‌پذیرند که این خود کارآمدی و استحکام نظام را افزایش می‌دهد.

thumb271-cfc46d7f326c10a4d68a7530d94f5779 (1)به گزارش رادکانا، عبدالرضا رحمانی فضلی عصر امروز در مراسم معارفه دکتر حسن صادقلو استاندار جدید گلستان در تالار فخر‌الدین اسعد گرگانی گفت : استاندار جدید گلستان باید اعتدال‌گرایی را به عنوان یک اصل مورد توجه دولت تدبیر و امید ، در انتخاب همکاران و مدیران استان مد نظر قرار دهد.

وی با اشاره به اینکه استاندار جدید گلستان مدیون هیچ کس از جمله من و دولت نیست ، گفت : صادقلو فقط مدیون ذات اقدس الهی است و اگر خواست پروردگار نبود او برای این منصب انتخاب نمی‌شد.

وزیر کشور با اشاره به شعار اعتدال در دولت تدبیر و امید گفت : اعتدال موضوعی است مورد قبول و تایید عقل ، عرف و شرع است و در مشی ، عمل و روش ها خودنمایی و بروز می کند  وگرنه به خودی خود موضوعیتی ندارد .

وی افزود : در انتخاب استانداران ،  مشی اعتدال‌گرایی و تجارب مفید آنان مد نظر بوده است و همانگونه که استانداران را بر این مبنا انتخاب کرده ایم ، معاونین استانداران و فرمانداران هم بر اساس همین اصل تایید می‌شوند.

عمل به قانون مایه تحقق عدالت ، رضایت مندی مردم و کارآمدی نظام است

رحمانی فضلی ولی‌نعمت مسئولان خواندن مردم ، گفت : مردم در همه سختی‌ها همراه ما بودند چه آنهایی که از لحاظ فکری و لفظی و چه آنهایی که در حد جهاد و شهادت همراهی با نظام و انقلاب کرده‌اند.

وی با یکسان دانستن همه در برابر قانون ، تصریح کرد : حقوق شهروندی که هم شرع و عقل آن را می‌پذیرد و هویت اسلامی و ایرانی هم آنرا تایید می‌کند در قانون ما آمده است  و همه ما در برابر قانون برابریم . باید به خواسته عدالت و آزادی ملت‌ پاسخ مناسب داده شود و نزدیک‌ترین مسیر برای تحقق آن ، عمل کردن در چارچوب حاکمیت قانون است.

رحمانی فضلی ادامه داد : اگر با عمل به قانون ، رضایت مردم به دست آید و  اعتماد عمومی نسبت به نظام اسلامی جلب می شود و در این صورت مردم به راحتی قوانین و توصیه‌ها را می‌پذیرند که این خود کارآمدی و استحکام نظام را افزایش می‌دهد.

 

ارسال نظر