رحمت جلالی را فرزند انقلابی منطقه غرب گلستان و گزینه اصلح در مرحله دوم می دانم
تعداد بازدید تعداد بازدید: 348 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:10 ب.ظ، پنج شنبه، 9 اردیبهشت، سال 1395 نظرات بدون نظر

امام جمعه سابق بندرگز گفت : بر اساس سوابق حاج رحمت جلالی در طول مقاطع مختلف ایشان را فرزند انقلابی منطقه غرب گلستان و گزینه اصلح در مرحله دوم دهمین دوره انتخابات مجلس می دانم .

01به گزارش سرویس سیاسی رادکانا، حضرت حجت الاسلام والمسلمین دکتر یوسف تیموری امام جمعه کیاسر و امام جمعه سابق بندرگز و از علمای محبوب غرب استان گلستان گفت:انقلاب اسلامی از بدو شکل گیری با عنایت حضرت بقیه الله و مجاهدت شهدا و ایثارگران همچون شجره طیبه از فراز و نشیب ها و گردنه های سخت عبور کرده است.

حجت الاسلام تیموری گفت: انقلاب ما همچنان با همان آرمانها و ارزش هایی که معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) بنا نهادند و پس از ایشان با درایت و پایداری بر اصول و مواضع به هنگام امام خامنه ای محفوظ و استوار به راه خود ادامه می دهد .

ایشان تصریح کرد:انقلاب اسلامی به رغم همه دسیسه ها و فتنه انگیزی خارجی و داخلی با عناوین مختلف خواهد توانست همانند گذشته این مقطع حساس  را نیز با هوشیاری و بصیرت مردم انقلابی به سلامت طی نماید.

امام جمعه کیاسر افزود: متاسفانه برخی از اتفاقاتی  که در کشور در این چند سال رخ داد موجب تقویت امید دشمنان به نفوذ در ساختار ، تغییر محاسبات مسئولین و کمرنگ شدن ارزشها و باورهای مردم به ویژه جوانان شد.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر تیموری اضافه کرد: به خوبی می توان به حساسیت و اهمیت این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی و تکلیف تاریخ ساز مردم در این شرایط واقف شد بنابراین خاطر نشان می شود مسئولیت خطیر مردم هم اینک انتخاب افرادی که بیشترین دلبستگی به نظام امام و رهبری و ارزش های انقلاب اسلامی را دارند می باشد.

وی تاکید کرد: یقینا مردمی بودن داشتن روحیه انقلابی ، جهادی و استکبارستیزی ولایت مداری پایبندی به ارزشها و… مولفه هایی هستند که می بایست ملاک انتخاب مردم قرارگیرد.

دکتر تیموری یادآور شد: بر این اساس با توجه به شناخت چندین ساله اینجانب نسبت به مواضع و عملکرد روشن و شفاف برادر عزیزمان جناب آقای حاج رحمت جلالی در طول مقاطع مختلف ایشان را فرزند انقلابی منطقه غرب گلستان و گزینه اصلح در مرحله دوم  دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی می دانم .

انتهای پیام /

ارسال نظر