رزمایش کوی و برزن گردانهای بیت المقدس، عاشورا و الزهرا(س)
تعداد بازدید تعداد بازدید: 933 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:00 ب.ظ، جمعه، 8 دی، سال 1391 نظرات یک نظر

رزمایش کوی و برزن با حضور گردانهای بیت المقدس ،عاشورا والزهرا(س) با عنوان بصیرت حسینی همزمان با دیگر شهرستان ها در شهرستان کردکوی برگزارشد.

IMG_8400به گزارش رادکانا، امروز صبحگاه مشترک ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی و دومین روز از رزمایش کوی و برزن با حضورفرماندار کردکوی ونیروهای نظامی وروسای دستگاهای اجرایی و فرهنگی وبسیجیان گردان های بیت المقدس و عاشورا والزهرا(س) با عنوان بصیرت حسینی  در شهرستان کردکوی برگزار شد.
سرهنگ موسی سمیعی با توجه به فلسفه بسیج گفت: فلسفه بسیج از مردم، برای مردم و دفاع از انقلاب اسلامی است.
 وی رزمایش کوی و برزن وامدادرسانی را به مدت دو روز عنوان نمود و افزود: در این  رزمایش گردانهای بیت المقدس، گردانهای عاشورا والزهرا (س) آمادگی دفاعی خود را به معرض اجرا می گزارند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی افزود: این رزمایش با هدف اقتدار نظام وبسیجیان بوده و شامل هرگونه  حوادثی که موجب خنثی شدن تحرکات  از سوی دشمنان برعلیه نظام وانقلاب است می باشد.
وی در ادامه افزود: بسیج به فرمان امام و رهبری که معتقد به این هستیم که ذوالفقار رهبریم  با تمام قوت وتوان ایستاده است و دشمنان باید این را بداند تا فرهنگ بسیجی هست هیچ خیال واهی را برای انقلاب و نظام جمهوری اسلامی نمی توانند داشته باشد.
سرهنگ سمیعی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی در پایان گفت: بسیجیان گردانهای بیت المقدس و عاشورا در روز اول آموزش های خوبی را به نمایش گذاشتند و امروز هم با دفاع شهری از حوزه های اداری و نهادهای داخل شهر با محافظت از این حوزه به معرض نمایش می گذارند.

افسر جوان می گوید:

سلام من خوبم شما خوبید
باز میگید ما به شما سر نمی زنیم!!
شما به ما سر میزنید؟؟

ارسال نظر