رسانه ملی و سایتهای خبری در محرم امسال دقت زیادی بر روی آئین ها و رسوم دیرینه عاشورایی مردم کردکوی داشتند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 713 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:01 ب.ظ، دوشنبه، 27 آبان، سال 1392 نظرات بدون نظر

این دو مجموعه تبلیغات عاشورایی را امری جدی و مهم دانستند و تمام تلاش خود را برای انعکاس مهم ترین گزارشات عاشورا کردند تا عاشورای حسینی به نحو احسن برای عموم مردم به نمایش گذاشته شود.

13777902331به گزارش رادکانا، حجت الاسلام موسی شاعری امام جمعه شهرستان کردکوی در گفتگوی تلفنی با خبرنگار رادکانا نقش رسانه ملی (صدا و سیمای مرکز گلستان) را مهم ارزیابی کرد و افزود: رسانه ملی و سایتهای خبری شهرستان در محرم امسال دقت زیادی بر روی آئین ها و رسوم دیرینه عاشورایی مردم کردکوی داشتند و انعکاس خبری خوبی از این مراسمات دادند.

وی در ادامه افزود: این دو مجموعه تبلیغات عاشورایی را امری جدی و مهم دانستند و تمام تلاش خود را برای انعکاس مهم ترین گزارشات عاشورا کردند تا عاشورای حسینی به نحو احسن برای عموم مردم به نمایش گذاشته شود.

امام جمعه شهرستان برنامه های محرم امسال را متفاوت دانست و گفت: برنامه هایی که امسال از سوی رسانه ملی پخش شد تفاوت زیادی با برنامه های سالهای قبل داشت، برنامه های امسال از مطلوبیت خوبی برخوردار بود.

وی از پخش برنامه ها و آئین های سنتی کردکوی از صدا و سیمای مرکز گلستان ابراز امیدواری کرد.

شاعری در پایان از صدا و سیمای مرکز گلستان، سایتهای خبری شهرستان که در انعکاس لحظه به لحظه اخبار منطقه و کردکوی فعالیت زیادی داشتند تشکر نمود و قدردانی کرد.

ارسال نظر