رسانه ها از مظلومیت شورای نگهبان غفلت نکنند / اینکه فلان جناح کاندیدا ندارد شارلاتان بازی سیاسی است/ من جامانده شهدا هستم ما را از چه می ترسانند !!
تعداد بازدید تعداد بازدید: 250 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:00 ب.ظ، یکشنبه، 29 فروردین، سال 1395 نظرات بدون نظر

عیسی غلامی با تاکید بر اینکه نگذارید سکوت انقلابی به فریاد انقلابی تبدیل شود گفت : اگر ماحرفی بزنیم برخی ها شاید نتوانند برای اقدامات گذشته خود پاسخی برای مردم داشته باشند و گذشته موهوم خود را توجیه کنند .

عیسی غلامیبه گزارش سرویس سیاسی رادکانا، عیسی غلامی شامگاه امشب در جمع خبرنگاران گفت : اینکه یک جریان سیاسی با شارلاتان بازی سیاسی می گوید که ما کاندیدا نداریم و همه کاندیداهای ما را رد کردند کذب است ، اگر چنین است چرا الان می بینیم سرلیست آنها به دنبال ریاست مجلس است ؟ در استان گلستان از بین بیش از 150 نفری که در مرحله نهایی توسط شورای نگهبان تایید شدند تعداد کاندیداهای تائید شده جریان اصلاح طلب از اصولگرا بیشتر بود .

وی با بیان اینکه برخی کاندیداها عضو جریان اصلاحات بودند ولی تقیه سیاسی کردند و خود را مستقل نامیدند ، تصریح کرد: ما در حین کار هیچگاه رفتار مان را سیاسی نکردیم و فقط بر اساس محتویات پرونده و مدارک موجود نظر دادیم و وجود برخی چهره های شاخص از هر دو جریان اصول گرا و اصلاح طلب در بین رد صلاحیت شدگان حاکی از رفتار قانونی و فراجناحی ماست.

وی یادآور شد: بنده برای دفاع از آرمانهای انقلاب در مبارزه با منافقین و نبرد دفاع مقدس بارها تا سر حد شهادت پیش رفته ام و بسیار تاسف میخورم که از کاروان همسنگران شهیدم جا مانده ام، بین 40 تا 50 جای بدن من جای گلوله و ترکش دشمن است و جانباز 70 درصد هستم ، برخی از این افراد به همراه کل خانواده شان به اندازه حقیر جبهه ندارند ، پس ما را از چه میترسانند؟!

به همه اینها عرض می کنم که ما رویه انقلابی خودمان را از دست نداده ایم و همچنان پای آرمانها و خون شهدا و ولایت فقیه ایستاده ایم ، ما انقلابی مقید به چهارچوب قانون ، شرع و اخلاق اسلامی هستیم و این سکوت ما در مقابل تهمتها به این دلیل این نیست که حرفی برای گفتن نداریم .

رسانه ها از مظلومیت شورای نگهبان هم بگویند

غلامی بیان داشت: یک مطلب مهمی که نباید رسانه ها از آن غفلت کننند مظلومیت شورای نگهبان در این دوره بود ، واقعا بچه های هیئت نظارت مظلوم واقع شدند .

وی گفت : اینکه امروز در گرگان از کاندیداهای هر دو جریان سیاسی در دور دوم رقابت حضور دارند یا در کردکوی یک اصلاح طلب و یک اصولگرا و همین طور در حوزه شرق استان ، دلیل بر اینست که ما رفتارمان دقیقا مبتنی بر قانون بوده است اما متاسفانه هیات نظارت خیلی مظلوم واقع شد و رسانه ها هم کمتر به این موضوع پرداختند . در فرایند انتخابات این دوره ما غریبانه و مظلومانه وظیفه قانونی خودمان را انجام دادیم و آنهایی که طبق قانون باید کمک حال ما می شدند چوب لای چرخ ما گذاشتند .

رئیس هیات نظارت بر انتخابات استان گلستان بیان کرد: شورای نگهبان یک نهاد مقدسی است که سالها مبارزه و مجاهدت را در کارنامه خود دارد ، مبارزه با منافقین ، نبرد با بعثی هادر هشت سال دفاع مقدس ، برخورد با فتنه هایی نظیر جریان بنی صدر ، فتنه تیرماه 78 و فتنه 88 ،این اعضای هیات نظارت و ناظرین شورای نگهبان بودند که بهمراه مردم انقلابی پشت سر حضرت امام و حضرت آقا ،طومار این دشمنان و فتنه گران وکوتوله های سیاسی را درهم پیچیدند .

نگذارید این سکوت انقلابی به فریاد انقلابی تبدیل شود

عیسی غلامی با تاکید مجدد بر این نکته که نگذارید این سکوت انقلابی به فریاد انقلابی تبدیل شود گفت : اگر ماحرفی بزنیم برخی ها شاید نتوانند برای اقدامات گذشته خود پاسخی برای مردم داشته باشند و گذشته موهوم خود را توجیه کنند .

انتهای پیام /

ارسال نظر