رسانه ها در زمینه پیشبرندگی انقلاب اسلامی فعال باشند / تخصیص ۱۰ میلیارد تومان توسط قرارگاه خاتم برای اتمام سد نرماب/ به دنبال مقدمات دولت اسلامی باشیم
تعداد بازدید تعداد بازدید: 98 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:38 ب.ظ، جمعه، 17 شهریور، سال 1396 نظرات بدون نظر

فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت :اگر می بینیم که امروز قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء وارد پروژه های مردمی شده به خاطر کمک به شکل گیری دولت اسلامی و مردم است.

به گزارش سرویس سیاسی رادکانا؛ سردار رحمت الله صادقی فرمانده سپاه نینوا گلستان صبح امروز پنجشنبه 16 شهریور در جمع فعالان فضای مجازی استان گلستان اظهار کرد : رسانه های انقلابی استان گلستان دارای بلوغ ساختاری و مدیریت افکار عمومی خوبی شده اند اما نباید به وضعیت موجود راضی شد و باید بیشتر کار کرد چون عرصه های کار بیشتری برای خدمت در استان وجود دارد .

سردارصادقی افزود : در عرصه پاسداری از انقلاب باید نگاه مان را فراتر از این بکنیم ، امروز کار رسانه ای با رزم در سوریه ، جنوب شرق و شمال غرب فرق نمی کند و همه این جهادها در راه دفاع از تمایت ارضی کشور و دفاع از انقلاب اسلامی است .

وی تصریح کرد : منویات حضرت آقا در سالهای گذشته نقشه راه را ترسیم کرده و ایشان به دو مقوله خیلی تاکید دارند : یکی حفظ وضع موجود در برابر تهدیدها و دیگری پیشرندگی انقلاب اسلامی که دفاع ما از سوریه و حرم آل الله در حوزه پیشبرندگی اهداف انقلاب اسلامی است .

فرمانده سپاه نینوا گلستان اضافه کرد : برای رسیدن به آرمانها 5 مرحله پیروزی ، استقرار ، دولت اسلامی ، جامعه اسلامی و تمدن اسلامی را پیش رو داریم و با این روندنما خوب می دانیم که اگر حفظ وضع موجود نکنیم دشمن سوء استفاده می کند .

باید قدرت پیشبرندگی ما دیده شود

سردار صادقی یادآور شد : برای رسیدن به دولت اسلامی باید قدرت پیشبرندگی ما دیده شود و مردم ببینند که برای آنها کار می شود و اگر می بینیم که امروز قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء وارد پروژه های مردمی شده به خاطر کمک به شکل گیری دولت اسلامی و مردم است .

وی با بیان اینکه مقابله کنندگی رسانه ها باید در برابر تهدیدات علیه انقلاب اسلامی باشد ، تاکید کرد : در حوزه رسانه ها دو ماوریت حفظ موجود و پیشبرندگی را داریم و اگر فرصتی دست داد باید دست به طراحی و کار سازمانی بپردازیم چون اگر سازمان نداشته باشیم دچار روزمرگی می شویم چرا که داشتن معرفت به محیط عمل ، استراتژیک و هدف برای طراحی لازم است.

صادقی بیان داشت : گلستان پیچیدگی های سیاسی و اجتماعی دارد و این فضا نیازمند اینست که مدیریت رسانه و افکار عمومی با مداقه بیشتری صورت بگیرد تا جریانهای فکری داخل استان توسط رسانه مدیریت شوند .

فرمانده سپاه نینوا با اشاره به اینکه رسانه ها باید دغدغه مندی را در سرلوحه خودشان قرار دهند ، گفت : جریان فتنه هیچگاه از عقاید خود کوتاه نمی آید و حتی در داستان شهادت شهید حججی عناصر این جریان همراهی نشان ندادند اما قاطبه ملت و مدیران ابراز همدردی کردند و این نشان می دهد باید مراقب جریان فتنه و برخی عقبه های آنها در استان باشیم .

اصول انقلاب اسلامی را به وضوح به مردم بگوییم

سردار صادقی که در جمع فعالان فضای مجازی استان صحبت می کرد ، افزود: یک بحث دیگر که ما غفلت کردیم اینست که ما اصول انقلاب را بوضوح به مردم بگوییم و تبیین کنیم که ما دنبال دولت اسلامی و جامعه اسلامی هستیم تا نگویند که شما برنامه ندارید .

وی اذعان کرد : مردم و مخاطبین امروزه در دسترس انواع اطلاعات و اخبار قرار دارند و اگر مصادیق نباشد در تشخیص دچار اشتباه می شوند اما دیدیم که همین شهید حججی مصداقی شد تا آنها به حقانیت انقلاب اسلامی پی ببرند .

صادقی گفت : برای رسیدن به دولت اسلامی باید رسانه ها مطالبه گری را در پیش بگیرند و در مطالبه گری هم جناح و ملاحظات را کنار بگذارید تا مورد اعتماد مردم واقع شوید چرا که در حوزه پیشبرندگی انقلاب جهت کار ما به سمت دولت اسلامی است و نباید با کسی تعارف کرد .

این مقام مسئول بیان داشت : با ورود قرارگاه خاتم به استان در سد نرماب عملیات افتتاح این سد که قرار است آب 5 شهر را تامین و به کشاورزی و صنعت استان نیز کمک کند یک سال جلوتر افتاد و اواخر امسال به بهره برداری می رسد و 10 میلیارد تومان نیز از طرف قرارگاه خاتم اعتبار به این پروژه پول تزریق شد .

سردار صادقی گفت : سد چایلی حدود 29 هزار هکتار و سد نرماب حدود 30 هزار هکتار از اراضی تشنه شرق استان را سیراب خواهد کرد و در کنار آن زهکشی 280 هکتار هزار از اراضی شور استان را داریم که تمام این کارها به نفع مردم است و سپاه هر کجا که به مردم خدمتی برسد کمک خواهد کرد.

انتهای پیام /

ارسال نظر