رسیدن عارف به ریاست مجلس منتفی است/ دولت اعتقادی به اقتصاد مقاومتی ندارد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 458 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:44 ب.ظ، چهارشنبه، 1 اردیبهشت، سال 1395 نظرات بدون نظر

منتخب مردم قم در مجلس دهم شورای اسلامی گفت : با توجه به ترکیب مجلس، بیشتر توجهات برای ریاست مجلس به سمت آقای لاریجانی می باشد و چشم انداز این که عارف بتواند کف رای مورد نیاز را بدست آورد، وجود ندارد و با این حساب، رسیدن عارف به صندلی ریاست مجلس منتفی است.

424763_977به گزارش سرویس سیاسی رادکانا به نقل از بسیج نیوز، حجت الاسلام  مجتبی ذوالنور صبح امروز در دیدار با طلاب و روحانیون استان گلستان اظهار کرد : نقش مردم در انتخابات تعیین کننده است و چشم انداز این که عارف بتواند کف رای مورد نیاز برای ریاست مجلس را بدست آورد، وجود ندارد و با این حساب، رسیدن عارف به صندلی ریاست مجلس منتفی است.

وی درادامه افزود : با برآورد بعمل آمده از ترکیب مجلس دکتر عارف شانسی برای ریاست مجلس ندارد و بیشتر توجهات به سمت آقای لاریجانی است البته نباید غافل شد که در بین منتخبین مردم افرادی دیگر نیز صلاحیت عهده داری این مسئولیت هستند.

مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه با اشاره به سخن امام (ره) که فرمودند “نگذارید انقلاب به دست نا اهلان بیفتد “خاطر نشان کرد: اگر انقلاب به دست افراد سست عنصر بیفتد و سکان را در اختیار بگیرند موجب فروپاشی  نظام میشود .

منتخب مردم قم در مجلس دهم شورای اسلامی خاطر نشان کرد : هنوز خاطره تلخ مجلس ششم از یاد ما نرفته است که 128 نماینده وقتی دیدند امریکا بعد از انهدام برج های دوقلو به بهانه مبارزه با تروریسم  به افغانستان حمله کرد دست به تحصن زدند و روزه سیاسی گرفتند و پیشنهاد جام زهر به رهبری دادند و این به آن دلیل بود که اگر جریانی با ایده و عقیده نظام مخالف بود و اگر با مبانی دینی مشکل  داشته باشد و اولویت ها را گم بکند نظام را به سمت فرو پاشی میبرد.

حجت الاسلام ذوالنور درادامه با بیان اینکه دولت اعتقادی به اقتصاد مقاومتی ندارد گفت :اعتقاد باید در عمل دیده بشود اما متاسفانه دولت در عمل این را نشان نمی دهد و می بینیم که واردات کالاهای چینی در عمر این دولت (اعتدال و امید) نسبت به گذشته 5 برابر شده است.

نمایده مردم قم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد :حتی در سفر رئیس جمهور به فرانسه قرارداد ورود گوجه فرنگی از آن بیرون می آید که نشان از عدم اعتقاد دولت به اقتصاد مقاومتی است و این در حالی است که  ما در بخش های زیادی از کشور می توانیم در تولید این محصول خود کفا بشویم و حتی آن را به کشور های همسایه صادر نمائیم.

مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه بازار روسیه را فرصتی مناسب برای اقتصاد کشور دانست و اظهار کرد :با توجه به مشکلات بوجود آمده بین روسیه و ترکیه ظرفیت بالای کالاهای مصرفی و خوراکی در اختیار تولید کنندگان داخلی بوجود آمده است و دولت باید رایزنی های اقتصادی خود را  برای این مهم انجام دهد اما اعتقاد دولت بر این است که با ورود به بازار روسیه امریکائی ها قهر سیاسی میکنند.

وی همچنین با اشاره به بخشی از 24 سیاست اقتصاد مقاومتی که رهبر معظم انقلاب آن را ابلاغ کرده اند گفت: اقتصاد مقاومتی استحکام ساخت داخلی  است و دولت باید از ظرفیت شرکت های دانش بنیان استفاده کند.

حجت الاسلام ذوالنور بیان کرد:7000 هزار نخبه ایرانی چرخه علم در امریکا را می چرخانند و این در حالی است که در کشور 8 میلیون جوان بیکار را داریم که می توانند به کمک ظرفیت اقتصادی کشور کمک کنند.

مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نقش سپاه پاسداران در دفاع از انقلاب اسلامی و حفظ ارزشهای آن اذعان کرد :ماموریت های نیروهای مسلح با یکدیگر متفاوت است و ارتش وظیفه اش تمامیت ارضی  و مقابله با دشمن متجاوز است و سپاه درا ین امر او را یاری می رساند اما این به این معنا نیست که سپاه نباید خود را قوی کند و آمادگی لازم را نداشته باشد.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی افزود: سپاه در هر عرصه ای که انقلاب به خطر بیفتد ورود پیدا می کند و این مر قانون است و این نهاد مقدس وقتی می بیند بعضی از جریانات لُدر خود را زیر پایه های نظام قرار داده اند نمی تواند بی تفاوت باشد.

وی تصریح کرد : سپاه از امام و رهبری کارت زرد نگرفته است و حتی از وظیفه اش نیز عدول نکرده است و این مولود انقلاب تا به امروز وابسته به اشخاص و جریانات نبوده بلکه دیگران از لطف و همراهی سپاه استفاده کرده اند.

حجت الاسلام ذوالنور با بیان اینکه سپاه آرمان گراست گفت: اگر کسانی در مسیر آرمانها حرکت کردند از نیروی حفاظت کننده از آرمان ها استفاده می کنند و اگر کسی مسیرش کج شد سپاه او را همراهی نخواهد کرد زیرا دستاوردهای انقلاب برای سپاه مهم است.

مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه در بخش ابتدائی سخنان خود نیز ماه رجب و شعبان را فرصتی مناسب برای ورود به ماه رمضان بیان و ابراز داشت:برای جذب فیوضات الهی در ماه مبارک رمضان باید رجب و شعبان خوبی را پشت سر گذاشت.

انتهای پیام/

ارسال نظر