رسیدگی به مشکلات مردمی با حضور مسئولین در روستاهای کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 417 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:31 ب.ظ، شنبه، 11 بهمن، سال 1393 نظرات بدون نظر

به گزارش رادکانا به نقل از کاردمله، جمعی از مدیران شهرستان به همراهی فرماندار و بخشدار از نزدیک مشکلات روستاهای حوزه شرق شهرستان را بررسی و نسبت به حل مشکلات آن تصمیم گیری کردند. این جلسات به همت شورای اسلامی بخش مرکزی در روستای نامن برگزار شده بود و در این دور از نشست ها […]

hufsom9bqttyبه گزارش رادکانا به نقل از کاردمله، جمعی از مدیران شهرستان به همراهی فرماندار و بخشدار از نزدیک مشکلات روستاهای حوزه شرق شهرستان را بررسی و نسبت به حل مشکلات آن تصمیم گیری کردند.

این جلسات به همت شورای اسلامی بخش مرکزی در روستای نامن برگزار شده بود و در این دور از نشست ها مسائل و مشکلات روستاهای درودمحله، محمد آباد، اسلام آباد،دنگلان و نامن با حضور دهیاران و روسای شوراهای روستاهای مذکور بررسی شد و روسای ادارات راه و شهرسازی،جهادکشاورزی،بنیادمسکن و توزیع نیروی برق ضمن پاسخ به مشکلات ،نسبت به حل آن تصمیم گیری کردند.

در این جلسه ابتدا رحمان کردی رئیس شورای اسلامی بخش مرکزی ضمن خیرمقدم به حاضرین هدف از برگزاری نشست را دیدار چهره به چهره مسوولین و نمایندگان مردم، بازدید میدانی از وضعیت روستا و حل مشکلات و معضلات روستاها، بیان کرد و سپس خوش سیما و خطیرنامنی از نامن، گرجی از دنگلان، قره چماقلو از محمد آباد، خانم قربانزاده از درودمحله و آقای منقوش از اسلام آباد شاده به ایراد مسائل مربوط به روستای متبوع خویش پرداختند که عمده مسائل شامل : مرمت و بهسازی آسفالت جاده ها و خیابان ها، جابجایی تیرها و اصلاح شبکه برق ، جاده بین مزارع، اصلاح و اجرای طرح هادی، حریم جاده ها، راه اندازی اورژانس 115 ،چراغهای چشمک زن حاشیه جاده ها، تهیه سند خانه روستایی، کاشت درخت در اراضی شیب دار، خطوط انتقال آب و … بوده است.

در ادامه مهماندوست رئیس اداره راه و شهرسازی، زنگانه رئیس بنیاد مسکن، شیردل نماینده توزیع نیروی برق و ذهبی مدیرجهاد کشاورزی در خصوص موارد ذکر شده به توضیحات پرداختند و نسبت به حل مشکلات قول همکاری و پیگیری دادند.

در انتها نیز جمالی فرماندار شهرستان ضمن تشکر از بانیان این جلسه ،نفس برگزاری این جلسات را مبارک بیان نمودند که فرصت مغتنمی است تا از نزدیک مشکلات و مسائل روستاها مشاهده و بررسی شود و جهت عمران و آبادانی روستاها هر دستگاه و متولی باید از ظرفیت خود بهره گیرد و سهمی برای فعالیت های مربوطه داشته باشد حتی اگر آن امور به حوزه کاری آنان مربوط نمی شود. من با خوش بینی به این جلسات نگاه می کنم و حتما فواید پرثمری برای روستاها خواهد داشت.

 ایشان همچنین عنوان نمودند روستاهایی موفق ترند که در آن اهالی ،دهیار وشورا فعالتر بوده و برای آبادانی آن خود دست به کار می شوند و خواهان تغییر و تحول هستند و در آن صورت است که دستگاه های متولی با علاقه بیشتری تمایل به فعالیت در آن روستاها خواهند داشت.

پس از اتمام جلسه از ساختمان درحال تکمیل دهیاری وشورا نامن، وضعیت تیرهای چراغ برق، رودخانه قدیمی داخل روستا و سپس از جاده روستای درود محله به سه راه یساقی بازدید به عمل آمد.

ارسال نظر