رضا یازرلو مدیر روابط عمومی ارشاد گلستان شد / حسینی گزینه احتمالی کارشناس مطبوعات اداره کل !
تعداد بازدید تعداد بازدید: 563 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:14 ب.ظ، شنبه، 19 اردیبهشت، سال 1394 نظرات بدون نظر

رضا یازرلو کارشناس امور نمایشی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان از امروز به عنوان مدیر کل جدید روابط عمومی ارشاد گلستان معرفی شد.

dl9hyvr1c5w2p68gzvykبه گزارش رادکانا، رضا یازرلو کارشناس امور نمایشی که در حوزه هنری زیر نظر قاسم قندهاری معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان کار می کرد به عنوان مدیر روابط عمومی جدید این اداره کل معرفی شد.

قبل از یازرلو ، احمد گلچین کارمند با سابقه ارشاد گلستان این سمت را به عهده داشت که چند هفته پیش از سوی ابراهیم کریمی به عنوان مدیر روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان گلستان منصوب شد.

شاید انتصاب یازرلو از این جهت هم جالب باشد که وی دارای پسوند “لو” و اصالتا رامیانی است و با توجه به حجم بالای انتصاب مدیران با این پسوند شاید حضور وی نیز در خور توجه باشد.

همچنین منابع موثق از انتخاب سید ابولفضل حسینی رئیس سابق تالار فخرالدین اسعد گرگانی به عنوان کارشناس واحد مطبوعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان خبر می دهند .

بعد از اینکه حجت الاسلام فضیلت روی کار آمد ایرج رمضانی که کارشناس مطبوعات اداره کل بود به اداره گرگان منتقل شد و تکتم داورپناه این سمت را عهده دار شد اما بعد از مدتی نیز ملازم این سمت را در اختیار رگفت. .اما گویا قرار است این جایگاه به سید ابولفضل حسینی برسد.

انتهای پیام/

ارسال نظر