رعایت حجاب و عفاف در جامعه نماد شرافت یک زن مسلمان است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 233 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:41 ق.ظ، سه شنبه، 14 دی، سال 1395 نظرات بدون نظر

نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان کردکوی گفت: باور به عفت دینی و حجاب اسلامی باید از درون خانواده و از سوی اعضای آن به نسل آینده آموزش داده شود.

img_1177به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا، حجت‌الاسلام سید محمد علی موسوی پارسائی، در کارگاه یک روزه عفاف و حجاب در بیمارستان حضرت امیرالمومنین (ع) شهرستان کردکوی بدحجابی را مشکلی مهم در جامعه اسلامی دانست و با بیان این که متأسفانه ورود مد‌های غربی هر روز بر این مشکل می‌افزاید، تصریح کرد: جامعه ما در چنین شرایطی نیازمند ارائه الگویی فاطمی در عرصه عفاف و حجاب است.

نقش خانواده ها را در ترویج فرهنگ حجاب ضروریست

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کردکوی نقش خانواده ها را در ترویج فرهنگ حجاب ضروری دانست و اضافه کرد: اشاعه فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه نیازمند عزمی جدی و مشارکت همگانی است.

وی همچنین خانواده را مهم ‌ترین رکن ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه عنوان کرد و اظهار داشت: باور به عفت دینی و حجاب اسلامی باید از درون خانواده و از سوی اعضای آن به نسل آینده آموزش داده شود.

رعایت حجاب و عفاف در جامعه نماد شرافت یک زن مسلمان است

حجت‌الاسلام موسوی در خاتمه با تاکید بر اینکه رعایت حجاب و عفاف در جامعه نماد شرافت یک زن مسلمان است، رعایت عفاف و حجاب را تضمین کننده سلامت جامعه دانست و گفت: توجه به این فریضه مهم سبب حفاظت از ارزش وجودی زنان در جامعه می‌شود لذا همه باید توان خود را در جهت نهادینه کردن فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه به کار گیرند.

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کردکوی به نگاه اسلام به شخصیت و جایگاه زنان پرداخت و گفت: جایگاه واقعی زنان با شکل‌گیری اسلام به آنان بازگردانده شده و حفظ این جایگاه تنها با حفظ شخصیت و توجه به ارزش‌هایشان امکان‌پذیر خواهد بود.

انتهای پیام/

ارسال نظر