رفتار علوی و فاطمی را در زندگی خود پیاده کنیم
تعداد بازدید تعداد بازدید: 362 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:53 ب.ظ، پنج شنبه، 25 اردیبهشت، سال 1393 نظرات بدون نظر

حجت‌الاسلام محمد جواد ضیایی: همه باید رفتار علوی و فاطمی را در زندگی خود پیاده کرده و این رفتار باید الگوی زندگی ما شود.

309537به گزارش خبرنگار رادکانا، حجت‌الاسلام محمد جواد ضیایی مبلغ اعزامی از قم،در جمع معتکفین مسجد جامع کردکوی،ضمن تبریک ولادت امام علی (ع) گفت: علی (ع) نمونه عدالت است و در دنیا آن امام بزرگوار را به عدالتش می شناسند. 

 

استاد حوزه دانشگاه قم در ادامه با بیان این مطلب که،تنها راه سعادت در دنیا و آخرت مودت و دوستی پیامبر اکرم (ص) و اهل بیت (ع) ایشان است،تأکید کرد: همه باید رفتار علوی و فاطمی را در زندگی خود پیاده کرده و این رفتار باید الگوی زندگی ما شود.

وی همچنین خاطرنشان کرد:گسترش فرهنگ معنوی اعتکاف و نهادینه کردن آن به‌عنوان یک فرهنگ ارزش مدار در جامعه اسلامی در نقطه مقابل تهاجم فرهنگی دشمنان قرار دارد و برپایی آیین معنوی اعتکاف، جهادی برای تقویت ارزش ها و باورهای دینی در افراد بویژه نسل جوان جامعه است که می تواند در فرهنگ و تقویت باورهای دینی تاثیرگذار باشد.

 

حجت‌الاسلام ضیایی اعتکاف را فرصت مغتنمی برای مقابله با هجمه های فرهنگی دشمنان عنوان کرد و افزود: برگزاری مراسم اعتکاف در چند سال گذشته به خوبی در کشورمان گسترش یافته و به‌ویژه نسل جوان باید از این فرصت معنوی به خوبی بهره مند شوند.

ارسال نظر