رقابت اصلی بین روحانی و یکی از چهار نامزد جمنا خواهد بود/ مردم از عملکرد دولت ناراضی هستند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 146 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:59 ب.ظ، پنج شنبه، 31 فروردین، سال 1396 نظرات بدون نظر

وزیر سابق دولت دهم در جمع خبرنگاران و فعالان رسانه ای استان گلستان گفت: رسانه ها نقش بسیار مهمی در جامعه دارند و میتوانند مانعی بزرگ برای انحرافات در جامعه باشند.

به گزارش سرویس سیاسی رادکانا به نقل از کاسب امین، سید محمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت دهم در جمع فعالین رسانه ای و خبرنگاران استان گلستان که در دفتر “پایگاه خبری تحلیلی گلستان ما” گرد هم آمده بودند، گفت: رسانه ها نقش بسیار مهمی در جامعه دارند و می توانند مانعی بزرگ برای انحرافات در جامعه باشند.

وی افزود: رسانه های انقلابی ما باید به گونه ای رفتار کنند که در برابر رفتار پوپولیستی رسانه های بیگانه و غیر انقلابی مقابله نمایند.

“حسینی” اظهار کرد: رسانه ها در مرحله اول باید مردم سالاری را ترویج دهند و به گونه ای رفتار کنند که معیارهای امام و رهبری در بین مردم ترویج پیدا کند.

* رسانه های غیر انقلابی به دنبال دو قطبی کردن جامعه هستند

وزیر سابق دولت دهم در ادامه تصریح کرد: افرادی که در آستانه انتخابات جنگ رسانه ای به پا می کنند در صدد ایجاد جامعه دو قطبی در کشور هستند.

وی گفت: وقتی اراده و ایمان در کشور وجود داشته باشد، اقتدار کشور حفظ خواهد شد و رسانه ها نیز باید این رفتار را ترویج داده واقعیت ها را پوشش دهند.

“حسینی” اظهار کرد: زمان برای حرف گذشته و باید مسائل اقتصادی را به جد پیگیری کنیم و این را می توان در سخنرانی نوروزی رهبر معظم انقلاب در حرم مطهر رضوی به وضوح مشاهده کرد و جامعه عمل به آن بخشید.

* رقابت اصلی در انتخابات ریاست جمهوری بین روحانی و جمنا است

این مسئول در ادامه تصریح کرد: 4 فرد مورد نظر “جمنا” از شخصیت های برتر و انقلابی کشور هستند و باید گفت هر 4 نفر نیز تعهد دادند در برابر فرد اصلح کناره گیری نماید.

وی در پاسخ به واکنش ها در برابر ثبت نام “دکتر احمدی نژاد” در انتخابات، گفت: با اظهار نظری که “دکتر احمدی نژاد” در روز ثبت نام کردند، بیان از این داشت که ایشان در انتخابات حضور نخواهند داشت و به قول خود به رهبری پایبند هستند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت دهم در ادامه اظهار کرد: در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم رقابت اصلی بین “حسن روحانی” و یکی از چهار نامزد جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی (جمنا) خواهد بود.

“حسینی” گفت: مردم از عملکرد دولت ناراضی هستند و مسئولین دولت یازدهم ارتباط خوبی با مردم نداشتند.

وی افزود: مردم خیلی دلبسته احزاب و گروه های سیاسی نیستند و خود میدانند چه کسانی را انتخاب نمایند.

* افرادی به دنبال این هستند که القاء کنند، جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی (جمنا) فرو پاشیده است

وزیر سابق فرهنگ و ارشاد دولت دهم، با بیان اینکه اقتدار نظام از میادینی چون انتخابات به اثبات می‎رسد، تصریح کرد: امید داریم در انتخابات آینده مدیر لایق، توانمند، عالم و اندیشمند انتخاب شود و بتواند وضعیت کشور را متحول کند.

وی با بیان اینکه افرادی به دنبال این هستند که القاء کنند جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی (جمنا) فرو پاشیده است، افزود: براساس برنامه‎ای که از پیش طراحی شده جبهه نیروهای مردمی انقلاب اسلامی مسیر خود را ادامه می‎دهد و در بین مردم نیز یک شور و هیجانی ایجاد شده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر