رقابت دانش آموزان در جشنواره خوشنویسی طرح میثاق با ولایت و شهادت
تعداد بازدید تعداد بازدید: 865 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:50 ب.ظ، یکشنبه، 5 آبان، سال 1392 نظرات یک نظر

قریب به ۲۰۰ دانش آموز و فرهنگی صبح امروز در جشنواره خوشویسی و تحریر میثاق ولایت و شهادت در کانون فرهنگی تربیتی شهید باهنر برگزار شد.

imagesبه گزارش خبرنگار رادکانا، جشنواره خوشویسی و تحریر میثاق ولایت و شهادت در ساعت 8 صبح امروز با همکاری اداره آموزش و پرورش کردکوی، ستاد یادواره شهدای کردکوی، مدارس شاهد، کانون دخترانه کوثر و انجمن خوشنویسان کردکوی با حضور قریب به 200 دختر و فرهنگیان این اداره در کانون فرهنگی تربیتی شهید باهنر برگزار شد.

این جشنواره با هدف اشاعه فرهنگ عاشورایی برای دانش آموزان و فرهنگیان و کتابت و تحریر در دو موضوع ولایت و شهادت  در غالب مسابقه خط تحریر بمناسبت طرح میثاق ولایت و شهادت در بین دانش آموزان و فرهنگیان برگزار شد.

یکی از فعالین عرصه تحریر و خوشنویسی کردکوی در حاشیه این جشنواره گفت که ما در شهرستان کردکوی با کمبود دبیر هنر درشت نویسی و خط تحریر متخصص و کارآمد مواجهیم که این موضوع باید از طرف مسئولین ذیربط رسیدگی شود تا دانش آموزانمان از همان ابتدا با این هنر آشنا شوند تا ما هم بتوانیم نخبگان این عرصه را شناسایی کنیم.

در این جشنواره حجت الاسلام شیخ محمد بنی هاشم، حسین شاعری معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش کردکوی، سید یحیی حسینی رئیس انجمن خوشنویسان کردکوی و نژاد حسینی یکی از اساتید مطرح هنر خوشنویسی در استان و کشور حضور داشتند.

 

 

گلستان بلاگ می گوید:

با تشکر از مطلب خوبتان.
مطلب شما با نام خودتان در گلستان بلاگ منتشر شد.
گلستان بلاگ منتظر مطالب شماست.
http://golestanblog.ir/?p=10338

ارسال نظر