رقابت ۴۰۰۰ دانش آموز در المپیاد درون مدرسه ای آموزشگاههای شهرستان کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,424 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:26 ب.ظ، دوشنبه، 23 دی، سال 1392 نظرات بدون نظر

بهرامی گفت: تعداد ۴۰۰۰ دانش آموز در رشته های بدمینتون، تنیس روی میز، کوهپیمایی، شطرنج، والیبال، فوتسال، بسکتبال، دو همگانی و طناب زنی و… در قالب تیم های ورزشی در قالب طرح المپیاد درون مدرسه ای مسابقات آموزشگاههای شهرستان کردکوی شرکت کردند.

33215698111به گزارش خبرنگار رادکانا، عبدالحسین بهرامی کارشناس تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش شهرستان کردکوی در خصوص برگزاری این المپیاد در مدارس کردکوی گفت: طی دستور العملی که از اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان با عنوان طرح المپیاد درون مدرسه ای ارسال گردید مصمم شدیم پس از تصویب در شورای آموزش و پرورش و شورای ورزشی شهرستان نسبت به اجرای آن اهتمام وافی نماییم.

وی افزود: بر این اساس برنامه ریزی مسابقات آموزشگاهی خود را در قالب طرح فوق تنظیم کردیم که بر اساس آمار، تعداد 4000 دانش آموز در رشته های بدمینتون، تنیس روی میز، کوهپیمایی، شطرنج، والیبال، فوتسال، بسکتبال، دو همگانی و طناب زنی و… در قالب تیم های ورزشی شرکت کردند و پس از مسابقات انتخابی و راهیابی تیمهای برتر مدارس به مسابقات شهرستانی و استانی صورت پذیرفت.

بهرامی در پایان اظهار داشت: در اینجا جا دارد از کلیه دست اندرکاران ستادی و صف خصوصا عوامل اجرایی هیات داوران، مربیان، مدیران مدارس، مربیان ورزشی، اولیا، دانش آموزان که ما را در این امر یاری دادند کمال تقدیر و تشکر را بنمایم. 

33215698111 (1)

ارسال نظر