رمز بقای انقلاب در حضور مردم و رهبری است/ رهبری جنگ نابرابر را به جنگ نامتقارن تغییر داده است /مبلغ باید عقل و احساس را در سخنرانی ها توام داشته باشد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 90 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 7:41 ب.ظ، پنج شنبه، 4 خرداد، سال 1396 نظرات بدون نظر

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران رمز بقای انقلاب در حضور مردم و رهبری بیان کرد و گفت: رهبری جنگ نابرابر را به جنگ نامتقارن تغییر داده است لذا امریکا جرائت حمله به ایران را هم نمی کند.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا به نقل از کلاس بیست؛ حجت الاسلام علی سعیدی امروزدرهمایش “تبیین جایگاه قرآن  در کاهش  آسیب های اجتماعی” در جمع روحانیون استان گلستان که درمصلی گرگان برگزارشد، اظهار کرد: رسالت مبلغان این است که بر طبق مقتضیات به فعالیت بپردازند که اگر به آن اکتفا نکنند توفیقات بایسته ندارد .

وی افزود: دو انقلاب بزرگ موسی بن عمران و انقلاب پیامبر اکرم در صدر اسلام بود که هردو انقلاب در مسیر احرافی قرار گرفتند که در قرآن نیز برای نقلاب اول به 9 عامل اشاره شده است.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران تصریح کرد:انقلاب اسلامی به سه عامل اصلی رهبری، مردم و شریعت به پیروزی رسید که دو ضلع آن مردم و شریعت هستند و رهبری در قاعده آن قرار دارد.

سعیدی با بیان اینکه انقلاب اسلامی توحیدی و رمز بقای آن رهبری است، افزود: در همه اعصار انقلاب ، مردم و رهبری در قدوس انقلاب و در بقای آن هستند که موجب استمرار انقلاب شده است.

وی در بخشی از سخنان خود گفت: انقلاب اسلامی با طیف عظیمی از تهدیدات مردمی و فرا منطقه ای رو به رو بودیم و تهدیدات نظامی و امنیتی و فرهنگی که تا به این لحظه نیز ادامه دارد.

این مقام مسئول، استکبار و ارتجاع منطقه را باسه رویکرد تشیع افراطی (لندنی) داعش و جریان وهابی گری و سکولار و اسلام ترکیه نام برد و افزود: خط اصلی مبارزه ما با گروه های تکفیری و وهابی است .

وی ادامه داد: ما با برادران اهل سنت هم پیمان هستیم. از برادران اهل تسنن و و جهاد اسلامی در غزه و حماس در برابر اسکبار اسرائل در حال مبارزه هستند حمایت می کنیم و نباید بگذاریم که سخنان تفرقه انگیز بین شیعه و سنی بیان شود.

سعیدی با بیان اینکه رهبری جنگ نابرابر را به جنگ نامتقارن تغییر داده است، افزود: امروز امریکا جرائت و امکان حمله به ایران ندارند .

وی با بیان اینکه یک جمعی در کشور سکولاریسم و ولنگاریسم را دنبال می کنند، افزود: ما نتوانستیم نسل جوان را با آرمان های انقلاب آشنا کنیم لذا باید این ضعف بزرگ را با آموزش و فرهنگ سازی صحیح بپوشانیم.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با اشاره به اینکه مبلغان و روحانیون باید موفقیت های نظام اسلامی را برای مردم تبیین کنند،متذکر شد: اولا موفقیت های ما در عرصه خارجی حیرت ور است آن چنان که وزیر امور خارجه امریکا از ایران بعنوان قدرت جهانی درکنار امریکا روسیه و چین نام می برد.

وی با بیان اینکه پیشرفت حوزه های پزشکی، فضایی، زیساخت های کشور و هسته ای حیرت آور است، ابراز کرد: امروز نقش ایران در معادلات جهانی تعیین کننده است و در جریان مبارزه با تفکر افسار گسیخته داعشیسم در صف اول قرار داریم.

سعیدی در بخش دیگر سخنان خود به ویژگی مبلغان و خطابه آنان در ماه مبارک را برشمرد و افزود: یک مبلغ اگر می خواهد موفق شود باید ظرافت ها و توجهاتی همچون استفاده عقل و احساس در خطابه ها، اقتضای زمان و مکان، نوع مخاطب و ابزار و شیوه پیام را مورد توجه قرار دهد.

وی با بیان اینکه مبلغ باید موضع گیری خود را در بیانات خود وارد کند، متذکرشد : مبلغ باید با القای تقوای مثبت ، زاهد شب و شیر روز تربیت کند، لذا برای القای مفاهیم خود باید آن را در قالب شیرین و عامه پسند ، تحلیل درست القا کنید و قضاوت را به مردم واگذار کنید.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران در خاتمه با اشاره به اهمیت ماه مبارک رمضان بیان کرد: زندگی دنیوی سفر بی نهایت است و زاد و توشه بی نهایت می خواهد لذا در این یک ماه مبلغان باید با همت جهادی به آن بپردازند.

انتهای پیام/

ارسال نظر