رمز موفقیت هر سازمان داشتن نیروی انسانی فعال، دانش مدار و با انگیزه است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 521 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:15 ب.ظ، شنبه، 19 مرداد، سال 1392 نظرات بدون نظر

شعبه تأمین اجتماعی شهرستان کردکوی با وجود نیروهایی با انگیزه، جوان و در عین حال با تجربه، تحصیلکرده و با فضای اداری و فیزیکی مجهز و شهروندانی بسیار فهیم و قدردان جزء یکی از بهترین شعب سطح استان گلستان می باشد.

img520344567c2b1به گزارش خبرنگار رادکانا، در اجرای برنامه عملیاتی شعبه تأمین اجتماعی کردکوی و بمنظور ایجاد وحدت رویه و هماهنگی بیشتر بین واحدها، پنجمین جلسه شورای اداری شعبه کردکوی با حضور کلیه کارکنان این شعبه در این مکان برگزار گردید.

در ابتداء این جلسه ابوالفضل قاسمی مسئول اموراداری و دبیر جلسات شورای اداری شعبه، ضمن اعلام دستور کار جلسه؛ اهم اقدامات و پیگیری های واحدها را در خصوص مصوبات جلسه قبل بیان داشت.

سپس علی عرب ریاست شعبه ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات کارکنان از درگاه احدیت، عید سعید فطر را به کلیه همکاران تبریک عرض نموده و از همدلی،همزبانی، وفاق و یکرنگی بین همکاران و مساعی بی شائبه آنان در تحقق کلیه برنامه های مصوب ابلاغی از طرف ستاد در پنج ماهه سال تقدیر و تشکر نمود.
وی رمز موفقیت هر سازمانی را در داشتن نیروی انسانی فعال، دانش مدار و با انگیزه دانست و افزود: شعبه تأمین اجتماعی شهرستان کردکوی با وجود نیروهایی با انگیزه، جوان و در عین حال با تجربه، تحصیلکرده (4 فوق لیسانس و 10 لیسانس از 19 نفر) و با فضای اداری و فیزیکی مجهز و شهروندانی بسیار فهیم و قدردان جزء یکی از بهترین شعب سطح استان گلستان می باشد.

در ادامه هر یک از مسئولین و کارکنان واحدها دیدگاهها، نظرات و انتقادات خود را پیرامون مهمترین موضوعات شعبه مطرح و در پایان مراسم با تقدیم هدایایی از زحمات چندین ساله پروانه نورچشم محمدی کارشناس درآمد سابق شعبه منتقله به شعبه یک گرگان تقدیر و تشکر گردید.

img5203448f731f1

ارسال نظر