رمز موفقیت ملت ایران تبعیت از مقام معظم رهبری است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 709 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 4:06 ب.ظ، دوشنبه، 26 فروردین، سال 1392 نظرات بدون نظر

در سالروز شهادت دخت نبی اکرم (ص) حضرت فاطمه زهرا (س) مراسم سوگواری یاس نبوی با حضور مسئولین ادارات، نهادها، بسیجیان و مردم کردکوی در مسجد جامع این شهر برگزار شد.

yyytبه گزارش خبرنگار رادکانا، آیت الله سعیدی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام حضن و اندوه شهادت حضرت فاطمه (س) به مباحث زندگی بی بی دوعالم پرداخت و افزود: حضرت فاطمه (س) از بدو تولد تا شهادت 4 دوره زندگی سخت و مشقت بار را گذراند.

وی افزود: دوره فردسازی و انسان سازی، دوره محاصره و صبر و استقامت، دوره جهاد و دوره حاکمیت دین، دوران زندگی حضرت فاطمه زهرا (س) است.

آیت الله سعیدی زندگی ام ابیها را از بدو تولد با صبر و استقامت، جهاد اقتصادی و ولایتمداری برشمرد و افزود: و اگر ما هم از مریدان خاندان حضرت فاطمه هستیم باید مثل اودر ولایتمداری، جهاد اقتصادی ثابت قدم باشیم.

نماینده ولی فقیه در جمع مردم کردکوی اظهار داشت: رمز موفقیت ملت ایران تبعیت از مقام معظم رهبری است.

وی ادامه داد: برای رسیدن به فیض الهی باید در تبعیت از مقام معظم رهبری ثابت قدم و استوار باشیم.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران در ادامه به موضوع نفاق، خواص ها در دوران حضرت فاطمه (س) پرداخت و افزود: در دوران پیامبر (ص)، حضرت علی (ع) هم نفاق و خواص وجود داشت ولی ما در این عصر باید هوشیارتر و بیدارتر باشیم و از ولایت فاصله نگیریم.

ارسال نظر