رمز پیروزی ما، ایمان به خدا، وحدت همه مردم و رهبری حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری بوده است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 960 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:03 ق.ظ، چهارشنبه، 20 دی، سال 1391 نظرات بدون نظر

اولین جلسه ستاد گرامیداشت سی و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی دهه فجر پیرامون هماهنگی برنامه های ستادی به ریاست آقای الیاسی فرماندار و رئیس ستاد دهه فجر شهرستان و اعضای ستاد با تلاوت آیاتی چند از کلام اله مجید در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید .

جلسه 12به گزارش رادکانا، اولین جلسه ستاد گرامیداشت سی و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی دهه فجر پیرامون هماهنگی برنامه های ستادی به ریاست آقای الیاسی فرماندار و رئیس ستاد دهه فجر شهرستان و اعضای ستاد  با تلاوت آیاتی چند از کلام اله مجید در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید .
الیاسی فرماندار کردکوی ضمن خوشامدگویی و تأکید بر حاکمیت این سرزمین که صاحب آن امام زمان (عج) و تا ظهورش به دست نائب برحقش مقام معظم رهبری است افزود : درود و سلام بر فجر آفرینان و شهدای انقلاب ، امام شهیدان.
رئیس ستاد دهه فجر شهرستان افزود : در حالی وارد سی و چهارمین سال ازعمر پربرکت انقلاب شکوهمند اسلامی  می شویم که امروز این نظام در اوج اقتدار و عزت قرار دارد و تفکر آن در جای جای کشورهای اسلامی ترویج یافته است .
الیاسی در ادامه با اشاره  به شکست و زبونی استکبار جهانی در مقابل انقلاب اسلامی و اراده ملت ایران گفت : امروز شاهد شکست های پی در پی آمریکا در هر نقطه از جهان هستیم که این نشأت گرفته از بیداری اسلامی ، معدوم شدن حکومت های وابسته به غرب که یکی پس از دیگری از بین رفته است و جای آن تفکرات ناشی از انقلاب اسلامی  پدیدار و ظهور می یابد .
فرماندار کردکوی با اشاره به نقش حضرت امام خمینی (ره) و روحانیت در شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی افزودند: باید در برنامه ها و فعالیتهای دهه فجر شخصیت حضرت امام (ره) و نقش ویژه آن در انقلاب اسلامی و همچنین جایگاه ولایت فقیه و شخص ولی فقیه مقام معظم رهبری در استمرار و پیشرفت انقلاب اسلامی ایران و کشور بایــد به همه مردم به ویژه نسل جوان و نوجوان شناسانده شود.

وی همچنین بیداری اسلامی را ثمره 34 سال مقاومت و تحمل سختی ها و تحریم ها توسط ملت ایران و جانفشانی رزمندگان و ایثارگران و خانواده های معظم شهداء و رهبری حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری دانستند و گفتند انقلاب اسلامی را منشأ این حرکتها بوده است .
رئیس ستاد دهه فجر شهرستان افزود : رمز پیروزی ما – ایمان به خدا – وحدت همه مردم و رهبری حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری بوده است و راه نجات و استمرار و پیشرفت ما نیز چنین است .
وی در پایان بر هر چه بهتر و با شکوه تر برگزار نمودن برنامه های ایام فجر و ارائه طرحها و پیشنهادهای مطلوب و نو و کیفی برای شهرستان تأکید کردند .

ارسال نظر