رهبرمان فرمان اعزام به سوریه دهند ما جوانان شهرستان کردکوی با جان و دل شرکت خواهیم کرد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 813 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 4:37 ب.ظ، جمعه، 8 شهریور، سال 1392 نظرات ۲ نظر

علی اکبر بسطامی گفت: به یاد شهدای این حمله شنیع و دور از اخلاق آمریکا فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر می دهیم، همانا مردم شهر ما یک بار دیگر به صحنه آمدند تا خشم و انزجار خود را نسبت به مستکبران جهان اعلام کنند.

IMG_0027علی اکبر بسطامی شورای شهر جوان شهرستان کردکوی در حاشیه راهپیمایی امروز با حضور خود به نمایندگی از تمامی جوانان شهرستان کردکوی در گفتگو با خبرنگار رادکانا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و ضمن محکوم کردن اقدام نظامی علیه سوریه گفت: . بنده از طرف همه جوانان و مردم شریف کردکوی این حرکت زشت و ناپسند و ناجوان مردانه جنایت کاران اسرائیل را محکوم می کنیم.

وی در ادامه افزود: به یاد شهدای این حمله شنیع و دور از اخلاق آمریکا فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر می دهیم، همانا مردم شهر ما یک بار دیگر به صحنه آمدند تا خشم و انزجار خود را نسبت به مستکبران جهان اعلام کنند.

این عضو شورای شهر حضور خود و دیگر مردم شهرستان را در راهپیمایی امروز اینگونه بیان کرد: امروز آمدیم هم صدا با جهان اسلام یکبار دیگر با آرمان های شهدا و امام شهدا میعاد و میثاق ببندیم واعلام کنیم تا زمانی که زنده ایم نمی گذاریم ذره ای از خاک ایران اسلامی به دست مستکبران  بیفتد.

وی در ادامه اظهار داشت: امیدواریم هرچه زودتر با ظهور آقا امام زمان (عج) این اتقاق بیفتد که انشاالله همه جهان اسلام یک پارچه لبیک یا محمد و لبیک یا علی سر دهند.

علی اکبر بسطامی در خصوص اعزام جوانان داوطلب به سوریه حضور خود را اینگونه ابراز داشت: اگر رهبرمان فرمان اعزام به سوریه دهند بنده و دیگر جوانان شهرستان کردکوی در این اعزام شرکت خواهیم کرد و مشتی کوبنده بر دهان تمامی یاوه گویان خواهیم زد.

یانه سری می گوید:

http://teimoriyanesar.blogfa.com/

حضور مدیر کل حراست استانداری گلستان در بازسازی امام زاده خوش انگور یانه سر

گلستان بلاگ می گوید:

با تشکر از مطلب خوبتان.
مطلب شما با نام خودتان در گلستان بلاگ منتشر شد.
گلستان بلاگ منتظر مطالب شماست.
http://golestanblog.ir/?p=7444

ارسال نظر