رهبرم ، برای شما می نویسم : از امت خود دلشاد باش
تعداد بازدید تعداد بازدید: 523 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:52 ق.ظ، چهارشنبه، 23 بهمن، سال 1392 نظرات یک نظر

امروز مردم سراسر کشورم ایران ، مشتی محکم و با اقتدار به بلندای ۳۵ سال استقلال و اقتدار ایران اسلامی بر دهان یاوه گویان و تفرقه افکنان زدند.

امام-سید-علی-خامنه-ای-10به گزارش رادکانا، حماسه ی حضور از جنس مردمی شجاع و پایبند به آرمان های انقلاب باری دیگر توسط مردمان شهرها و روستاهای سراسر کشورمان آفریده شد.

امام و مقتدای ما دلشاد باش، از مردمی که همچنان بر اهداف شما از ایجاد حکومت اسلامی ایستاده اند تا شانه به شانه و دست به دست پرچم بزرگ و سه رنگی را که نام ” الله ” بر آن تلالو نور ایمان را در دل هر مسلمان انقلابی روشن می کند ، به دست امام زمان (عج) برسانند.

حضور پرشور مردم در راهپیمایی امروز نشان از درست بودن هدفت دارد که هنوز مثل و مانندی برای آن یافت نشده که لب تشنگان همچنان در گوشه و کنار دنیا تاریخ تو را می خوانند و با خلف صالح تو تجدید میثاق می کنند.

شاد باش رهبر من که مردم پشتیبان راه درست و پرنور و خدایی تو هستند، مردم امروز به عشق تو آمدند تا بگویند کوته نظری برخی تفرقه انگیزان و بداخلاقان سیاسی، در تصمیم قاطع آن ها برای حمایت از انقلاب اسلامی که 35 سال تلاش کردند تا اقتدار امروز را پدید آورند، تاثیری ندارد.

امروز مردم یکپارچه فریاد می زدند نام تو را ، کودکان عکس تو را همچون سپری محکم بر سینه می چسباندند و از وجود پدری مهربان شاد بودند.

مادر شهیدی را می دیدم که مشت محکم کرده و چادر سیاهش که نشان از الگوی بزرگ وی داشت تو را فریاد می زد و شاد بود از شهیدی که در راه کشور داده بود.

پدر پیری اشک می ریخت و اشکی از روی شوق و درمانده ای که پرچم ایران را در یک دست و تصویر زیبای تو را در دستی دیگر، مادر جوانی که صورت فرزندش را منقش به رنگ پرچم کرده بود و بسیاری از شکوهمندی های دیگر در صورت و قلب هریک از مردم شهرم امروز نشان از اقتدار تو و کشورم داشت و من شاد از این همه شوق مردمانم برای ظهور منجی و پایداری کشور اسلامی ام دعا می کردم تا همچنان آزاد زندگی کنم و با سربلندی بگویم ” من یک ایرانیم “

 

نویسنده: مهتاب محمدی

محمد رستمانی می گوید:

شعار ما را دولت هایی که می آیند و می روند، تعیین نمی کنند، انقلاب اسلامی معین می کند. ما شعار انقلاب، یعنی شعار استقلال را به هیچ شعاری من جمله شعار اعتدال نمی فروشیم، چرا که اینک دیگر بر ما ثابت شده، اگر استقلال، دشمن را پس می زند، اعتدال، دشمن را جلو می آورد. اگر استقلال، ضامن امنیت، پیشرفت و آرامش است، اعتدال، دشمن را هارتر می کند. خدایا! تو شاهد باش دفاع ما را از شعار شهدا، و شهادت بده ایستادگی ما را بر موضع انقلابی که به جای تعصب به کدخدا، روی شعائر بلند تو حساس است و نسبت به دین تو غیرت دارد. خدایا! تو شاهد باش که ما دولتی نبوده و نیستیم، بلکه انقلابی بوده و هستیم. ما در نامه های خصوصی و البته موهوم، از انقلاب دفاع نمی کنیم، بلکه صریح و صحیح، پشت انقلابمان هستیم. ما با صراحت هر چه تمام تر، از اصل مسلم ولایت فقیه و از مصداق مقتدر آن، دفاع می کنیم. هر «مرگ بر آمریکا»ی ما ان شاء الله تیری بود بر قلب کاخ سفید. معلوم شد برخلاف نظر بعضی ها، این کاخ روسیاه سفید است که نیاز به تغییر چهره دارد، نه حسینیه خدایی امام خمینی(ره). معلوم خ شد طرف حساب آمریکا، انقلاب اسلامی است، نه این دولت یا آن دولت. و به این عبارت، هر توافقی، کاغذپاره است! شعارهای غرّای ملت، ماشین زخم خورده دیپلماسی دولت را روی چال برد و آن را تعمیر کرد! ا کدخدا فهمید که در مصاف با خدا، چاره ای جز شکست ندارد. اوباما و جان کری فهمید ند که بیهوده توافق بسته اند، چرا که طرف حسابشان، یک انقلاب اسلامی 35 ساله است، نه دولت های 4ساله! در جشن تولد استقلال، باید آزادی و آزادی بیان سخن براند، نه اعتدال، که بیست و دوم بهمن روز همه ملت بود، نه روز دولت. بیش از آنکه روز این قوه و آن قوه باشد، روز فرمانده کل قواست. بیست دوم بهمن روز دست خدا، روز خداست. خدایا! حلقوم ما در تصرف تو است؛ . مگر نه آنکه ما از آن به «یوم الله» یاد می کنیم؟! ، این تویی که می آیی. این تویی که اثبات می شوی. این تویی که حماسه می آفرینی. در خط مقدم بیست ودوم بهمن، فرمانده تو بودی.

ارسال نظر