“روایت دوگانه از حق آزادی بیان وتوهین به مقدسات”( آپارتاید فرهنگی)
تعداد بازدید تعداد بازدید: 817 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:06 ب.ظ، یکشنبه، 26 شهریور، سال 1391 نظرات بدون نظر

  امام خمینی (ره) بنیانگذار بزرگ انقلاب اسلامی ایران مبدع حکومت ولایت فقیه در قرن بیستم واحیاگر تفکر اسلامی و رهبر خداپرستان عالم “آمریکا را شیطان بزرگ”خطاب کرد.بی شک شیطان در ذهن جهانیان بعنوان مظهر خباست وزشتی است و امام (ره) با توجه به شناخت عمیق از دین مبین اسلام وتشیع علوی ونقش آن از […]

 

امام خمینی (ره) بنیانگذار بزرگ انقلاب اسلامی ایران مبدع حکومت ولایت فقیه در قرن بیستم واحیاگر تفکر اسلامی و رهبر خداپرستان عالم “آمریکا را شیطان بزرگ”خطاب کرد.بی شک شیطان در ذهن جهانیان بعنوان مظهر خباست وزشتی است و امام (ره) با توجه به شناخت عمیق از دین مبین اسلام وتشیع علوی ونقش آن از سال 42 بزرگترین خطر برای جهان اسلام را صهیونیست بین الملل که امروز با عنوان (فراماسونری )شناخته می شود یاد کرده است.

امروز برهمه جهانیان مبرهن است که بزرگترین دشمن اسلام صهیونیست ها و لابی صهیونیست (اوپک) در آمریکا ست که از مهمترین دشمنان اسلام محسوب می گردد . خبرگذاریهای بزرگ جهان ،نهادها و بنیادهای فکری امریکا را در دست گرفته اند و هالیوود از بزرگترین مراکز ساخت فیلم نمونه ای از این نهاد ها ی اجرایی در دست این جانیان بلفطره است.

بعد از سلمان رشدی خائن که با “کتاب آیات شیطانی “استارت پروسه توهین به مقدسات را رسما کلید زد”یک غرب زده شرقی هندی ” که با برخورد فوق العاده و بی نظیر فقاهت مبارز تشیع و چشم بیدار ولایت فقیه امام خمینی (ره) مواجه گردید.

هر از چندگاهی با حرکاتی نابخردانه صهیونیست ها دست به فحاشی و توهین به مقدسات خصوصا اسلام می زنند چنانکه در دانمارک نیز به ساحت مقدس پیامبر اسلام توهین رواداشتند واخیرا نیز با بکارگیری مزدوری دیگر یک آوازه خوان منافق (نجفی)به ساحت امامت تشیع توهین رواداشتند.

اما این سناریوی تکراری و سوخته با تکرار های مکرر خود بیشتر به  حماقت بیش از بیش مجریان آن حکایت دارد واین بار هالیوود این گوساله سامری صدای جدیدی از خود آشکار کرده است و آن هم ساخت فیلم موهن و جسارت به ساحت مقدس ترین و نورانی ترین شخصیت جهان یعنی پیامبر نورو رحمت حضرت محمد (ص) است.

باید گفت چگونه می شود که منادیان آزادی بیان فحاشی و توهین به مقدسان  یک میلیارد مسلمان را آزادی بیان می نامند ولی سخن گفتن از هولوکاست که امروز جزو مقدسات دو سه میلیون مهاجر قاصب فلسطین اشغالی گردیده را یا بهتر باید بگویم  مقدسات “ماسونی ” و صهیونیست بین الملل را برنمی تابند! ودر مقابل تحقیق محققانه روژه گارودی فیلسوف فقید و شهیر فرانسوی و اسلام شناس بزرگ، عکس العمل نشان می دهند ویک محقق را بخاطر تحقیق بی طرفانه زندانی می کنند .

این سیاست یک بام و دوهوا و روایت دوگانه از آزادی بیان  مختص ” آپارتایددر آزادی بیان”  صهیونیست هاست که به بهانه آزادی بیان انجام می دهند.

اگر آزادی بیان فحاشی و توهین به مقدسات دیگر ادیان است پس باید به توهش صهیونیست ها تاسف خورد و فاتحه برتابوت منادیان آزادی بیان خواند اما حقیقت چیز دیگریست.

معمولا جسارت و توهین زمانی صورت می پذیرد که دیگر طرف مقابل قدرت مقابه را ازدست داده است و مستحصل گردیده ودست به اقدام عجولانه می زند. لذا صهیونیست ها در نهایت ناتوانی و ذلیلانه دست به فحاشی و توهین می زنند . عامل دیگر صهیونیست ها بعد از پیروزی ملت مسلمان ایران در جریان اجلاس غیر متعهد ها که تحسین جهانیان را برانگیخت به خوبی دریافتند که کلاه آنها دیگر حتی برای کشورهای ضعیف هم کرک ندارد و تهدیدهای توخالی آنها نه تنها حراسی ایجاد نمی کند بلکه ایران را بعنوان ام القرای جهان اسلام به جهانیان شناسانده است و آزادگان جهان با آمدن به ایران تریبونی یافته اند تا هرچه فریاد دارند بر سر آمریکا و اسرائیل بزنند.

لذا با فشار بر دولت ضعیف و منفعل کانادا اقدام به بستن سفارت نموده اند و اقدام دیگر آنان توهین به پیامبر نور و رحمت  اسلام حضرت محمد (ص) است که البته با جواب دندان شکن جهان اسلام مواجه گردیده اند و تظاهرات میلیونی کشورهای اسلامی  نشانه ناتوانی منادیان دروغین حقوق بشر و آزادی بیان است.

پرواضح است امروز سناریوی احمقانه سوریه ،ایران حراسی طرح انزوای ایران وطرح خاورمیانه جدید آمریکا و اسرائیل به بن بست رسیده است وجریان بیداری اسلامی و سقوط سرشاخه های فرعونی منطقه خاورمیانه  ،انفعال اقتصادی غرب ،شورش 99درصدی  میخ های آخریست که بر تابوت رو به اضمحلال اسرائیل در منطقه و آمریکا در جهان کوبیده می شود  و اکنون که اسرائیل با کوبیدن برطبل جنگ  در منطقه بیش از بیش بر بی اعتباری خود پی برده و آمریکا نیز پیام منفی به جنگ طلبی صهیونیست ها داده و آب پاکی بر دست قاصبان اشغالگر فلسطین ریخته است، صهیونیست ها با دست و پا کردن در سکرات موت در حالت استیصال ،سعی می کنند با لابی گری و با دست آویز کردن به ماشین غرازه و بی اعتبار و آبروی خود “هالیوود “(همچون معاویه که در جنگ صفین به عمروعاص متوصل گردید.) جبهه مقابل را در هم بریزند.ولی با این کارخود یک بار دیگر نسبت به بی ارزش کردن اعتبار خود در چشم جهانیان با توهین به مقدسات دیگر ادیان صحه برشیطانی بودن  کار خود ودرستی سخن رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) گذاشته اند که فرمودند: آمریکا شیطان بزرگ است و اسرائیل غده سرطانی  است که  باید جراحی شود. وگفته مقام عظمای ولایت و رهبری که فرمودند: جهان در گردنه ای حساس قراردارد و البته و صد البته که جهان در این گردنه حساس، چشم  به اشاره دستان پرتوان ولایت و رهبری نظام مقدس ولایی جمهوری اسلامی ایران دوخته است تا این بار با این توهین ها و جسارت ها انشا ءالله برای همیشه طومار این رژیم منحوس وآپارتاید فرهنگی سرتاسر فتنه و فساد را از منطقه و قدرت پوشالی و عنکبوتی شیطان بزرگ را در جهان درهم پیچده و مقدمه حضور حضرت ولی عصر (عج)را فراهم آورد.

تحلیلگر رادکانا:  محک

ارسال نظر