روحانیون باید به منظور جلوگیری از انحرافات تلقینی دشمنان اسلام، روشنگری کنند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 506 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:41 ب.ظ، چهارشنبه، 30 بهمن، سال 1392 نظرات بدون نظر

حجت‌الاسلام موسی شاعری گفت: دشمنان به نقش و اهمیت روحانیت در جامعه اسلامی ایران پی برده و لذا شروع به سم پاشی، کارشکنی، جوسازی و شایعه پراکنی علیه روحانیت می‌کنند تا این نقش را کمرنگ کنند.

177208به گزارش خبرنگار رادکانا، حجت‌الاسلام موسی شاعری، امام جمعه شهرستان کردکوی با حضور در جلسه گردهمایی روحانیون این شهرستان به نقش روحانیون در هدایت جامعه اشاره کرد و افزود: وجه بارز دین اسلام، عمق بخشی به آگاهی ها و الهی کردن علم و دانش است و با توجه به اینکه حکومت اسلامی در ایران با ایثار و فداکاری همه اقوام تشکیل شده است باید روحانیون به منظور جلوگیری از انحرافات تلقینی دشمنان اسلام، تلاش و روشنگری کنند.

وی همچنین به هجمه های سنگین و ظالمانه در حق روحانیت درجامعه اسلامی ایران از سوی دشمنان بیگانه اشاره کرد و ادامه داد: دشمنان به نقش و اهمیت روحانیت در جامعه اسلامی ایران پی برده و لذا شروع به سم پاشی، کارشکنی، جوسازی و شایعه پراکنی علیه روحانیت می‌کنند تا این نقش را کمرنگ کنند.

حجت‌الاسلام شاعری در ادامه با اشاره به نقش روحانیت در پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، این نقش را اساسی و حیاتی دانست و گفت: روحانیت آگاه همانگونه که در پیروزی انقلاب اسلامی بیشترین نقش را ایفا کردند باید برای تداوم انقلاب نیز مراقب توطئه ها و نقشه های دشمنان باشند.

امام جمعه کردکوی در خاتمه با تأکید بر این موضوع که، امروز روحانیت در انقلاب اسلامی میدان دار اصلی بوده و نقش و فعالیت آنها در همه جا محسوس است، تصریح کرد: نقش روحانیت در آینده انقلاب نیز باید برجسته باشد، ما باید حول محور ولایت فقیه، با وحدت و همدلی برای افزایش اقتدار انقلاب اسلامی تلاش کرده و مانع طمع دشمنان شویم.

ارسال نظر