روحانیون سدی محکم در مقابل نفوذ فرهنگ دشمنان هستند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 88 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:53 ب.ظ، شنبه، 13 خرداد، سال 1396 نظرات بدون نظر

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان گفت: روحانیون آگاه همانگونه که در پیروزی انقلاب اسلامی بیشترین نقش را ایفا کردند باید برای تداوم انقلاب نیز مراقب توطئه ها و نقشه های دشمنان باشند.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ حجت‌الاسلام نورالله ولی نژاد، در اولین گردهمایی روحانیون کردکوی در سال 96 که در حوزه علمیه رضویه (ع) این شهرستان برگزار شد، به نقش روحانیون در هدایت جامعه اشاره کرد و افزود: روحانیون به منظور جلوگیری از انحرافات تلقینی دشمنان اسلام، تلاش و روشنگری کنند.
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان گلستان در ادامه با تاکید بر وظیفه خطیر روحانیون در دفاع از سنگر اسلام و جلوگیری از انحراف، افزود: روحانیون آگاه همانگونه که در پیروزی انقلاب اسلامی بیشترین نقش را ایفا کردند باید برای تداوم انقلاب نیز مراقب توطئه ها و نقشه های دشمنان باشند.

نقش روحانیون در آینده انقلاب باید برجسته باشد
وی با تأکید بر اینکه نقش روحانیون در آینده انقلاب نیز باید برجسته باشد، به هجمه های سنگین و ظالمانه در حق روحانیون در جامعه اسلامی ایران از سوی دشمنان بیگانه اشاره کرد و ادامه داد: دشمنان به نقش و اهمیت روحانیون در جامعه اسلامی ایران پی برده و لذا شروع به سم پاشی، کارشکنی، جوسازی و شایعه پراکنی علیه روحانیون می‌کنند تا این نقش را کمرنگ کنند.
ولی نژاد همچنین تأکید بر اینکه، روحانیون و مبلغین سدی محکم در جلوگیری از نفوذ فرهنگ غرب به جامعه اسلامی هستند، تخریب ارزشها و باورهای دینی و انقلابی مردم و تخریب پایگاههای نیروهای ارزشی در بین مردم، را از جمله اقدامات دشمنان نظام برشمرد و تأکید کرد: اسلام قدرت جهان گیر شدن و نشر در سراسر جهان و جذب همه مردم آزادی خواه و عدالت طلب را دارد بنابراین باید در این زمینه با جدیت عمل کرد و عملکرد مبلغان در این میان حائز اهمیت است.
حجت‌الاسلام ولی نژاد در خاتمه سخنان خود با اشاره به اینکه اثر کار فرهنگی کم بازده و درازمدت است، از تبلیغ بعنوان یکی از مهمترین عوامل در گسترش و ترویج دین یاد کرد و خواستار گسترش بیش ازپیش فعالیتهای تبلیغی و فرهنگی روحانیون و مبلغین در سطح جامعه شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر