روحانیون پرچمداران علم، دین و آگاهی هستند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 296 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 7:30 ق.ظ، دوشنبه، 30 فروردین، سال 1395 نظرات بدون نظر

رئیس تبلیغات اسلامی کردکوی گفت: با توجه به دشمنی استکبار با مردم ایران اسلامی، نقش روحانیون در امر بصیرت‌ بخشی و آگاهی دادن در خصوص این امور بسیار حیاتی محسوب می‌شود.

1478970به گزارش سرویس فرهنگی رادکانا، در این جلسه که روحانیون شهرستان کردکوی اعم از مستقر، هجرت و بومی حضور داشتند در خصوص تبیین نقش و وظیفه علما و روحانیون در قبال بیداری اسلامی منطقه و لزوم هوشیاری برای مقابله با توطئه و ترفندهای دشمنان بحث و تبادل نظر شد.

روحانیون پرچمداران علم و دین و آگاهی هستند
در ابتدای این جلسه حجت‌الاسلام غلامحسین محمودی رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی، با اشاره به اهمیت نقش علما و روحانیون در عرصه های مختلف انقلاب اسلامی از آنان به‌عنوان پرچمداران علم و دین و آگاهی نام برد و خاطرنشان کرد: با توجه به دشمنی استکبار با مردم ایران اسلامی، نقش روحانیون در امر بصیرت‌ بخشی و آگاهی دادن در خصوص این امور بسیار حیاتی محسوب می‌شود.

روحانیون به منظور جلوگیری از انحرافات تلقینی دشمنان اسلام، تلاش و روشنگری کنند
در ادامه حجت‌الاسلام موسوی پارسایی نماینده ولی فقیه در سپاه کردکوی، نیز به نقش روحانیان در هدایت جامعه اشاره کرد و افزود: وجه بارز دین اسلام، عمق بخشی به آگاهی ها و الهی کردن علم و دانش است و با توجه به اینکه حکومت اسلامی در ایران با ایثار و فداکاری همه اقوام تشکیل شده است باید روحانیون به منظور جلوگیری از انحرافات تلقینی دشمنان اسلام، تلاش و روشنگری کنند.
گفتنی است، در ادامه این جلسه روحانیون به بیان نظرات و پیشنهادات خود در بالا بردن سطح فرهنگی شهرستان پرداختند و تصمیماتی نیز در این خصوص اتخاذ شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر