روحیه جهادی یکی از ویژگی های نیروهای بنیاد مسکن انقلاب اسلامی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 618 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:40 ب.ظ، سه شنبه، 26 فروردین، سال 1393 نظرات یک نظر

رمضانعلی الیاسی گفت: کارکنان اداره بنیاد مسکن شهرستان از روحیه جهادی که برخوردارند به توان یک لشکر فعالیت دارند که با عده اندکی با توان بیشتری کار زیادی انجام می دهند.

IMG_4407به گزارش خبرنگار رادکانا، رمضانعلی الیاسی فرماندار کردکوی ضمن عرض تبریک و تهنیت بمناسبت سالروز تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، این سازمان را یکی از یادگارهای ارزنده حضرت امام (ره) دانست و گفت: دلیل بنیاد نهادن این سازمان از دیدگاه حضرت امام خمینی (ره) فعالیت بهمراه روحیه جهادی آن بوده است.

وی فعالیت بنیاد مسکن کردکوی را مطلوب ارزیابی کرد و افزود: کارکنان اداره بنیاد مسکن شهرستان از روحیه جهادی که برخوردارند به توان یک لشکر فعالیت دارند که با عده اندکی با توان بیشتری کار زیادی انجام می دهند.

الیاسی افزود : یکی از ویژگیهای بنیاد مسکن کردکوی محدود نبودن به اعتبارات دولت بوده است نه اینکه از اعتبارات دولتی استفاده نکرده باشد بلکه در نبود اعتبارات کار را تعطیل نکرده بلکه با کمبود اعتبارات هم فعالیت داشته و با اعتبارات دهیاران و بخشداری و مداخله خوب بنیاد مسکن توانست موفق باشد.

فرماندار کردکوی اظهار داشت: به واسطه کار و تلاش کارکنان بنیاد مسکن ، دولت در حوزه آب و برق و گاز و … روستاهای محروم ما به ییلاقهای خوب تبدیل شده است که نظام اسلامی توانست در این حوزه هم موفق باشد.

الیاسی در پایان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در سال جدید به کارکنان بنیاد مسکن توصیه کر دو گفت:با توجه به اینکه امسال با شعار اقتصاد و فرهنگ نامگذاری گردیده است، فرهنگ ساخت و ساز و فرهنگ ایرانی اسلامی را در روستاها انجام گیرد و آن حریم ها حفظ و شکسته نشود که این حوزه در اختیار بنیاد مسکن است.

مهدی می گوید:

چی صورت پذیرفت؟

ارسال نظر