رودخانه ماشکید جان ۳ نفردر سیستان و بلوچستان راگرفت
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,042 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:58 ب.ظ، جمعه، 18 مرداد، سال 1392 نظرات بدون نظر

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان سراوان گفت: بر اثر بارش بارندگی در طی روز های گذشته و همچنین طغیان رودخانه ماشکید در مهرستان از توابع شهرستان سراوان ۳ نفر از هموطنان بلوچ بر اثر غرق شدگی جان خود را از دست دادند.

 

 

13920518000178_PhotoAبه گزارش رادکانا بهمن دهواری اظهار داشت: مقارن ساعت 17.30 دقیقه روز چهارشنبه بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پژو 405 در رودخانه ماشکید و در پی اعلام به این سازمان بلافاصله نیروهای امدادی مستقر در منطقه وارد عمل شدند و توانستند جان یک نفر از سرنشینان این خودرو را که در سیلاب غوطه ور بود نجات دهند.

وی ادامه داد: متاسفانه به دلیل شدت و حجم سیلاب در این رودخانه 3 نفر دیگر از سرنشینان این خودرو جان خود را از دست دادند که اجساد  2 تن از آنها با تلاش تیم های جستجو و نجات روز گذشته از آب گرفته شد.

دهواری گفت: متاسفانه جسد یکی دیگر از سرنشینان این خودرو با وجود تلاش های فراوان در روز گذشته که تا قبل از غروب آفتاب ادامه داشت به نتیجه نرسید.

وی با اشاره به اینکه نیروهای تجسس و نجات سازمان هلال احمر از صبح امروز عملیات تجسس و شناسایی را در منطقه از سر گرفته اند، ادامه داد: امید می رود جسد این مرد مفقود شده تا قبل از غروب آفتاب از آب گرفته و به خانواده اش بازگردانده شود.

 رودخانه «ماشکیل» یا «ماشکید» سراوان از کوه‌هاى بیرک در ۹۸ کیلومترى غرب سراوان سرچشمه مى‌گیرد و از طریق شهرستان مهرستان به سمت جنوب شرق روان مى‌شود./مهر

 

 

ارسال نظر