روزهای سخت اردلان ، ارسلان و ارغوان / سه قلوهای دوست داشتنی که قربانی بیکاری و بی پولی می شوند + تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 873 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:52 ب.ظ، جمعه، 6 مرداد، سال 1396 نظرات یک نظر

پدر ارسلان ، اردلان و ارغوان از مشقت های زندگی می گوید ، سختی هایی که به دلیل بی پولی و بیکاری روز گار را بر سه قلوهای دوست داشتنی تنگ کرده است .

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ حسینی پدر سه قلوها در گفتگو با این پایگاه خبری از مشقات و سختی های زندگی اش گفت و این را هم اضافه کرد که با وجود هزینه های فراوان سه قلوها بیکار است و نمی تواند از عهده سختی های زندگی و هزینه های کمرشکن سه قلوها بر آید .

29 اردیبهشت ماه سال 1395 بود که صدای به دنیا آمدن سه نوزاد در بیمارستان صیاد شیرازی گرگان شنیده شد ، دو پسر و یک دختر به دنیا آمدند تا هم نفس با ما شریک روزگارمان باشند .

اردلان ، ارسلان و ارغوان گرما بخش محفلی شدند که در ادامه سختی ها و بیکاری پدر سایه سردی بر روی آن کشید و رنج بیماری و بی پولی نیز باعث شد تا سه قلوها در ادامه نتوانند طعم شیرین زندگی را لمس کنند .

پدر این سه قلوها متولد سال 64 است که در گرگان زندگی می کند . او می گوید بیکار است و گاهی از فرط بیکاری مسافرکشی می کند تا بتواند مخارج زیاد سه قلوها را تامین کند .

او گفت : بعد از به دنیا آمدن اردلان متوجه شدیم مشکل کلیه دارد و دکتر ها گفتند احتمالا خوب می شود ولی باید بری بابل ازش عکس بگیری تا مطمئن شویم اما پول نداشتم ، به دلیل مشکل کلیه همان داخل بیمارستان او را ختنه کردم ، اما ارسلان را ختنه نکردم و خدا را شکر سالم است .

photo 2017 07 26 13 07 58

وی ادامه داد : اما دیروز من و خانمم متوجه شدیم پای اردلان کج است چون پاهایش را به داخل می گذارد و ارغوان نیز یک توده قلبی عروقی 8 سانتی متری از شکمش در آوردند و 20 میلیون تومان هزینه عملش شد که خوشبختانه دکتر بخاطر محبتش از ما نگرفت ، در حال حاضر دخترم باید هر یک ماه و نیم یک بار باید برود تهران چکاپ بشود تا مبادا توده رشد نکرده باشد .

حسینی افزود : برای کمک گرفتن و حمایت پیش همه رفتیم ، دفتر استانداری ، دفتر آقای نورمفیدی ، کمیته امداد و … اما هیچ جوابی به ما ندادند ، همه می گفتند جوانی برو کار کن ولی خودتان قضاوت کنید با این کارهای امروزی می شود هزینه های سه قلوها را داد.

وی تصریح کرد : غیر از هزینه های لباس و دکتر ، سه قلوها ماهانه یک میلیون و هشتصد هزار تومان خرج دارند و بعد از تولد ماهیانه یک میلیون و 200 هزار تومان پول شیرخشک شان می شد که متاسفانه در زمان ریاست اقای ریاحی بر دانشگاه علوم پزشکی گلستان خیلی ما را سر دواندند و ما را پیچاندند اما در زمان دکتر فاضل هنوز پیشش نرفتم اما تعریفشان را شنیدم که به مردم کمک می کند و دکتر دادجو هم خیلی به ما کمک کرد ، حتی یک شب ساعت 2 مرا که حال خوبی نداشتم بزور به بیمارستان برد .

photo 2017 07 26 13 18 02

پدر سه قلوها می افزاید : معلمولا همه نوزادان سر یک سالگی چکاپ می شوند اما بچه های من به دلیل نداشتن هزینه هنوز نتوانستند چکاپ شوند و ادامه این روند ممکن است به برخی بیماریها و نارسایی های داخلی در آنها منجر شود .

این پدر جوان گفت : هرگز ناراحت و پشیمان نیستم از این که سه قلو دارم و خدا را شکر می کنم و سه قلوها را هدیه و نعمت خداوند می دانم اما دوست دارم حداقل کاری داشته باشم تا بتوان از عهده مخارج این سه قلوهای دوست داشتنی برآیم .

حجب و حیای این پدر اجازه نداد برخی سخنان را به زبان براند اما اگر مخاطبین قصد دارند به این سه قلوها و پدرش کمکی داشته باشند می توانند با شماره تلفن 09033942804 تماس حاصل نمایند .

گفت و گو : جواد عموزاد

photo 2017 07 26 13 07 07
photo 2017 07 26 13 08 04

photo 2017 07 26 13 08 34

انتهای پیام /

رزمی کاران می گوید:

مراسم استقبال از استاد سیامک مهاجر ساعت 9 صبح شنبه 7 مرداد میدان شهرداری کردکوی…………………….. سیامک قهرمان ووشو در رقابتهای بین المللی آلمان

ارسال نظر