روز جهانی قدس برای امت اسلامی روز امید آفرین و برای جبهه استکبار روز ناامیدی است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 416 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:30 ب.ظ، جمعه، 19 تیر، سال 1394 نظرات بدون نظر

مجتبی جمالی: جنایات وحشیانه و بی‌شرمانه رژیم صهیونیستی دلِ هرانسان را به درد می‌آورد و ما امروز همانند همه‌ی راهپیمایان روز جهانی قدس، آمده‌ایم تا انزجار خود را از این همه وحشیگری‌های رژیم غاصب اسرائیل و حمایت‌های بی‌شرمانه دولت آمریکا و مدعیان دروغین طرفداری از حقوق بشر اعلام کنیم.

1719816به گزارش سرویس سیاسی رادکانا، مجتبی جمالی فرماندار کردکوی در حاشیه راهپیمایی باشکوه مردم این شهرستان، ضمن قدردانی از حضور مردم در راهپیمایی قدس اظهار داشت: این روز برای امت اسلامی روز امید آفرین و برای جبهه استکبار روز ناامیدی است.
وی در واقع راهپیمایی روز قدس را از دستاوردهای بسیار بزرگ انقلاب برشمرد و خاطر نشان کرد: قطعاً حضور پرشور مسلمانان جهان در راهپیمایی روز جهانی قدس، اثر خود را که پیروزی ملت مظلوم فلسطین خواهد بود، خواهد گذاشت و بی‌شک این سخن امام راحل (ره) که فرمودند «اسرائیل باید از صحنه روزگار محو شود» محقق خواهد شد.
عالیترین مقام اجرائی در کردکوی گفت: روز جهانی قدس به عنوان محور اتحاد مسلمانان و آزادی خواهان دنیا در حمایت از مظلوم و تنفّر و انزجار از ظلم و ستم شناخته شد و هر سال راهپیمایی این روز در دنیا پررنگتر برگزار می‌شود.
جمالی همچنین تصریح کرد: جنایات وحشیانه و بی‌شرمانه رژیم صهیونیستی دلِ هرانسان را به درد می‌آورد و ما امروز همانند همه‌ی راهپیمایان روز جهانی قدس، آمده‌ایم تا انزجار خود را از این همه وحشیگری‌های رژیم غاصب اسرائیل و حمایت‌های بی‌شرمانه دولت آمریکا و مدعیان دروغین طرفداری از حقوق بشر اعلام کنیم.
این مقام مسئول در ادامه خطاب به کشورهای غربی و اُروپایی مدعی طرفداری از حقوق بشر و در رأس آنان آمریکای جنایتکار خاطر نشان کرد: شمایی که تا مرفق دستتان به خون مردم بی‌گناه و مظلوم دنیا آغشته است، چطور داعیه طرفداری از حقوق بشر را دارید.
فرماندار کردکوی در خاتمه سخنان خود ضمن قدردانی از حضور مسئولین شهرستانی در راهپیمایی روز جهانی قدس بیان کرد: از اینکه همه گروه های تاثیر گزار، احزاب، جناح ها از ملت عقب نمانده و همانند گذشته با حضور چشمگیر و حداکثری در راهپیمایی روز جهانی قدس، مراتب انزجار خویش از جنایتکاران را اعلام نمایند، جای تقدیر و تشکر دارد.

انتهای پیام/

ارسال نظر