روز جهانی قدس رمز وحدت و جهاد امت اسلامی است/عملیات موشکی سپاه بر مواضع داعش نشان از اقتدار ایران است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 176 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:18 ب.ظ، پنج شنبه، 1 تیر، سال 1396 نظرات بدون نظر

فرمانده سپاه شهرستان کردکوی گفت: روز جهانی قدس رمز وحدت و جهاد امت اسلامی و حمایت از مردم مظلوم فلسطین و زوال قطعی رژیم غاصب صهیونیستی است.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ سرهنگ سیدروح اله ابطحی در آستانه راهپیمایی روز جهانی قدس در گفتگو با خبرنگار ما ضمن گرامیداشت این روز بزرگ گفت: به فرموده بنیانگذار جمهوری اسلامی روز قدس یک روزی نیست که فقط اختصاص به قدس داشته باشد بلکه روز مقابله مستضعفان با مستکبران و روز مقابله ملت‌ها با ابرقدرت هاست.

وی افزود: در روز قدس مردم باحضور گسترده خود از ملت مظلوم فلسطین دفاع خواهند کرد و به همه قدرت‌ها و ظالمان هشدار خواهند داد که اسلام دیگر تحت سیطره زورگویان نخواهد رفت.

فرمانده سپاه شهرستان کردکوی خاطرنشان کرد: روز جهانی قدس رمز وحدت و جهاد امت اسلامی و حمایت از مردم مظلوم فلسطین و زوال قطعی رژیم غاصب صهیونیستی است.

ابطحی با ارزشمندخواندن عملیات موشکی نظام بر مواضع داعش تکفیری، اظهار داشت: عملیات موشکی ایران به محل اصلی فرماندهان داعش نشان از اقتدار ایران و پیامی قاطعانه به دشمنان نظام از جمله رژیم خبیث آل سعود و رژیم غاصب صهیونیستی است.

این مقام نظامی تصریح کرد: روز قدس به همه آزادگان جهان تعلق دارد و محور وحدت دنیای اسلام است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کردکوی اظهار داشت: مردم باحضور پرشور و گسترده خود در راهپیمایی روز جهانی قدس پاسخ قاطعی به یاوه گویی های استکبار و رژیم صهیونیستی و حامیان منطقه ای آن خواهند داد.

انتهای پیام/

ارسال نظر