روز جهانی قدس یکی از یادگاری های بزرگ حضرت امام خمینی (ره) است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 247 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:10 ب.ظ، پنج شنبه، 18 تیر، سال 1394 نظرات بدون نظر

حسین احمدی: جهموری اسلامی ایران یکی از امن ترین کشورهای جهان است و باید این را قدر بدانیم و از فرصت ها استفاده کنیم و در شیوه اجرای راهپیمایی بزرگ روز قدس نهایت دقت را بعمل آوریم.

Captureبه گزارش سرویس سیاسی رادکانا، حسین احمدی معاون فرماندار شهرستان کردکوی در جلسه هماهنگی برگزاری روز جهانی قدس ضمن تسلیت به مناسبت شهادت اولین امام شیعیان جهان حضرت علی (ع)؛ روز قدس را یک از بزرگترین یادگاری های حضرت امام خمینی (ره) دانست و گفت: با توجه به اینکه قدس اولین قبله گاه مسلمین جهان بوده یکی از بزرگترین اتفاقات و یادگاری که از امام (ره) به ما رسیده که در گرامیداشت این روز با حضور خود می توانیم این یادگار را حفظ کنیم.

وی افزود: جهموری اسلامی ایران یکی از امن ترین کشورهای جهان است و باید این را قدر بدانیم و از فرصت ها استفاده کنیم و در شیوه اجرای راهپیمایی بزرگ روز قدس نهایت دقت را بعمل آوریم.

معاون فرماندار کردکوی دولت روحانی را دولت تدبیر و امید دانست و اظهار داشت: در این دولت سعی می شود همه فعالیت های کاری با تعقل و دقت و آینده نگری انجام گیرد تا شاهد اتفاقات خوشایندی در ایران و منطقه باشیم.

احمدی با اشاره به نقش تیم مذاکره کننده ایران و فرمایشات مقام معظم رهبری خاطرنشان ساخت: هوشیاری همه مسئولان و خیرخواهان نظام در این است که در ادبیات و بیان خود به گونه ای عمل کنیم که خسارت و هزینه ای برای نظام مقدس جمهوری اسلامی نداشته باشد و با منش اعتدال و گفتمان عقلانی همه را دعوت به میانه روی کنیم.

این مقام مسئول در پایان اطلاع رسانی صحیح در این روز برای حضور همه آحاد جامعه و مردم شهر و روستا در راهپیمایی بزرگ روز جهانی قدس را ضروری دانست.

وی همچنین حضور یکپارچه مردم را مستلزم همکاری و تعامل همه دستگاههای اجرایی در این زمینه عنوان کرد.

گفتنی است؛ راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان کردکوی راس ساعت 11:30 فردا جمعه از میدان انقلاب تا مصلی نماز جمعه برگزار می شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر