روز قدس، روز خروش امت اسلامی برعلیه استکبار جهانی است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 520 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:08 ق.ظ، پنج شنبه، 10 مرداد، سال 1392 نظرات بدون نظر

مسئول بسیج دانشجویی استان گلستان گفت: روز قدس، روز خروش امت اسلامی برعلیه استکبار و بویژه رژیم صهیونیستی است.

IMAGE635108644085900384به گزارش رادکانا، علی لشکربلوکی، مسئول بسیج دانشجویی استان گلستان در آستانه روز قدس با اشاره به ابتکار تاریخی امام راحل در نامگذاری روز قدس، گفت: هرچه از عمر با برکت فرمان معنوی و تاریخی امام خمینی (ره) مبنی برنامگذاری جمعه آخرماه مبارک رمضان به نام روز قدس می گذرد نه تنها برحضور میلیونی و پرشور مردم ایران افزوده شد بلکه سایر ملت های مسلمان و آزاده اقصی نقاط جهان ضمن اعلام حمایت از مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین، انزجار خود را از رژیم صهیونیستی اعلام می کنند.

وی افزود: مسئله فلسطین محور وحدت اسلامی است ودر اندیشه والای بنیانگذار کبیرانقلاب اسلامی ،مهمترین مسئله دنیای اسلام، فلسطین بیان شده است که باید مورد توجه و اهتمام امت اسلامی قرار گیرد.

لشکربلوکی، مسجد الاقصی را پایگاه عروج پیامبر عشق و محبت خواند و خاطرنشان کرد: سالیان درازی است که این پایگاه عشق در چنبره خون آشامان شیطان صفت گرفتار شده تا از آن محل بتوانند تفرقه را بین امت واحده اسلامی به شکل روز افزون گسترش دهند و صلح و آرامش را از سرزمین های آنان بزدایند تا صهیونیسم جهانی بتوانند به اشکال گوناگون منافع دنیا پرستانه خویش را با خونریزی ها و هتک حرمت ها حاصل نمایند.

مسئول بسیج دانشجویی استان گلستان یادآورشد: نخستین حرکت آزادسازی امت اسلامی در جمهوری اسلامی ایران مشاهده شد و ایران با ایستادگی و مقاومت در برابر استکبار توانست به استقلال، آزادی و عزت بین المللی دست یابد.

لشکربلوکی اذعان داشت: امسال درحالی روز جهانی قدس فریاد مظلومیت فلسطین را سرخواهیم داد که استکبارجهانی آتش فتنه و درگیری را دربعضی از کشورهای اسلامی همچون سوریه و مصر شعله ور ساخته است.

وی ابراز امیدواری کرد: امروز با شکل گیری جبهه مقاومت اسلامی، نهضت آزادی فلسطین و بیداری اسلامی ترس بزرگی بردل اسرائیل انداخته و این رژیم غاصب در بحرانی ترین شرایط بسر می برد.

لشکربلوکی گفت: متأسفانه اسلام ستیزی و ازبین بردن حقوق مسلمانان نه تنها درفلسطین بلکه درسایر نقاط جهان نیز مشاهده می شود که از نمونه های بارز آن می توان به شهادت مالکوم لطیف شبازنوه مالکم ایکس رهبر مسلمانان آمریکا اشاره کرد که غریبانه درجنجال های خبری رسانه های غربی قرار گرفت تا شخصیت این مبارز ضد امپریالیسم بین الملل مجهول بماند از اینرو وظیفه خطیری بر دوش مسلمانان نهاده شد تا دراین شرایط از آرمان های خویش دفاع نمایند.

مسئول بسیج دانشجویی استان گلستان درپایان از تمامی دانشجویان بسیجی خواست ضمن تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و نمایش اقتدار و عزت ملی ، همگام با سایر مردم با حضورپرشور و آگاهانه خود در راهپیمایی روز جهانی قدس، فریاد مظلومیت کودکان و مردم فلسطین راسردهند و گامی محکم جهت سرنگونی غده سرطانی، اسرائیل غاصب بردارند.

ارسال نظر