روستاییان آینده ساز ایران اسلامی هستند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 121 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:46 ق.ظ، جمعه، 21 مهر، سال 1396 نظرات بدون نظر

بخشدار مرکزی کردکوی گفت: رشد و توسعه روستاها در گرو تلاش و همکاری متقابل سازنده شوراها و دهیاران با دستگاه های اجرایی می باشد.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ محمد روحانی فر در همایش ماهانه دهیاران در روستای یساقی شهرستان کردکوی گفت: تشکیل شوراهای اسلامی و دهیاران اقدامی در راستای مردم سالاری و مشارکت مردم در سرنوشت خود عنوان کرد.

وی افزود: شوراها و دهیاران مدیران روستاها هستند و باید نقش واقعی خود را اجرا کنند.

بخشدار مرکزی کردکوی با بیان اینکه رشد و توسعه روستاها در گرو تلاش و همکاری متقابل سازنده شوراها و دهیاران با دستگاه های اجرایی می باشد، اظهار داشت: نقش دهیاران بستر ساز این حرکت تعاملی با مسئولان است.

روحانی فر با اشاره به اینکه روستاها علیرغم کوچک بودن نقش بسزایی در توسعه و آبادانی کشور دارند، گفت: نقش بسزایی در پیشرفت و توسعه اقتصاد روستاها دارند.

وی با اذعان بر اینکه ما مسئولان به روستاییان افتخار می کنیم، تصریح کرد: با افتخار می گوییم شما روستاییان آینده ساز ایران اسلامی هستید.

بخشدار مرکزی شهرستان کردکوی همکاری دهیاران و شوراهای اسلامی با بزرگان و ریش سفیدان محل و دستگاه های اجرایی و امنیتی را مهم و راهبردی دانست و گفت: رضایتمندی اکثریت مردم روستا و همچنین تسریع کننده توسعه خواهد بود.

انتهای پیام/

ارسال نظر