روستای میاندره با داشتن جوانان مستعد، فاقد یک سالن ورزشی است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 764 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:06 ق.ظ، پنج شنبه، 8 خرداد، سال 1393 نظرات بدون نظر

مسابقات کشتی باشال سنتی روستاهای شهرستان کردکوی عصر دیروز گذشته با حضور مسئولان استانی و شهرستانی، جوانان و پیشکسوتان ورزشی، مردم ورزش دوست روستای میاندره ۶ اردیبهشت به میزبانی این روستا برگزار شد.

thumb279-33d3bd129e3438ce66cdaff81d0f2112به گزارش رادکانا، مسابقات کشتی باشال سنتی روستاهای شهرستان کردکوی عصر دیروز سه شنبه با حضور سیدولی حسینی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کردکوی ، محمد زمان ابراهیمی از مسئولان حراست تربیت بدنی استان ، مسئول کمیته کشتی با شال روستایی استان ،سید النگی پیشکسوتان کشتی باشال استان به میزبانی روستای میاندره این شهرستان برگزار شد.

علی محمد جلالی دهیار روستای میاندره و مسئول برگزاری این مسابقات ضمن تبریک مبعث حضرت پیامبر اعظم(ص) در گفتگو با خبرنگار کلاس بیست گفت :به مناسبت مبعث حضرت رسول اکرم(ص) مسابقات کشتی باشال شهدای روستای میاندره را با شرکت ۲۰روستا از توابع شهرستان کردکوی و تعدادی از روستاهای شهرستان گرگان و سرخنکلاته در زمین چمن روستای میاندره برگزار شده است.

جلالی از شرکت قریب به ۱۰۰ نفر در این سری از مسابقات خبر داد و افزود: در ۵ وزن ۶۰کیلو ۳۰نفر، ۷۰ کیلو ۲۰نفر ،۸۰کیلو ۲۰نفر، ۹۰ کیلو ۱۲نفر و +۹۰ کیلوگرم ۱۲نفر شرکت کردند که در پایان ۳ نفر برتر در هر وزن معرفی شدند.

وی خاطر نشان کرد: هدف از برگزاری این مسابقات در روستا احیای کشتی سنتی باشال و به نوعی تبلیغ برای نشان دادن استعدادهای جوانان مستعد روستا در ورزش به خصوص در رشته کشتی است.

دهیار روستای میاندره با بیان اینکه روستای میاندره با داشتن جوانان مستعد ، فاقد حتی یک سالن ورزشی است و جوانان آن از کمبود امکانات ورزشی رنج می برند از مسئولین درخواست کرد: فضای ورزشی لازم برای جوانان ورزشکار و ورزش دوست روستای میاندره را فراهم کنند و دهیاری و شورای این روستا آماده هر گونه هماهنگی های لازم در این موضوع می باشد.

گفتنی است در این مراسم از پیشکسوتان،برگزار کنندگان این مسابقات و خانواده های شهدای این روستا با هدیه ای و لوح یاد بود تجلیل شد./کلاس بیست

ارسال نظر