روند برنامه های ستاددهه فجر شهرستان را مطلوب دانست
تعداد بازدید تعداد بازدید: 674 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:33 ب.ظ، جمعه، 20 بهمن، سال 1391 نظرات بدون نظر

در ششمین روز از دهه مبارک فجر سید روح ا… حسینی مشاور استاندار و رئیس مشاوران جوان استانداری و مسئول ارزیابی ستادی دهه فجر با هیئت همراه از برنامه های اجرایی این شهرستان در این روز شرکت نموده و همچنین از برگزاری برنامه های شهرستان در روز و ساعت مقرر مطلوب دانست.

بarzyabyه گزارش کمیته ارتباطات و اطلاع رسانی ستاد دهه فجر شهرستان کردکوی در ششمین روز از دهه مبارک فجر سید روح ا… حسینی مشاور استاندار و رئیس مشاوران جوان استانداری و مسئول ارزیابی ستادی دهه فجر با هیئت همراه از برنامه های اجرایی این شهرستان در این  روز شرکت نموده و همچنین از برگزاری برنامه های شهرستان در روز و ساعت مقرر مطلوب دانست.
وی همچنین از دبیرخانه ستاد دهه فجر مستقر در اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بازدید نمود و ضمن گزارش از دبیر این ستاد برنامه های ( ابتکاری، نو و جذاب) محوری شهرستان  تقدیر نمود.
حسینی تمامی  برنامه های اجرایی شهرستان  را مطلوب ارزیابی نمود و افزود: برنامه جشن معنوی 10 شب در 10 مسجد ( کمیته مساجد و تشکلهای اسلامی و کمیته روستایی) و همچنین از برنامه جذاب و ابتکاری (کانون فرهنگی نینوا سرکلاته ) کمیته روستایی وعشایری ستاد دهه فجر شهرستان با نام منزل به منزل با کاروان انقلاب را از برنامه های ویژه دانست.

لازم بذکر است این دومین بازدید آقای حسینی از ستاد دهه فجر شهرستان کردکوی  می باشد.  

ارسال نظر