رونمایی از پورتال اطلاع رسانی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گلستان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 624 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:37 ب.ظ، پنج شنبه، 5 آذر، سال 1394 نظرات بدون نظر

پورتال اطلاع رسانی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان، امروز (۴ آذر) با حضور رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور در گرگان رونمایی می شود.

IMG11002535به گزارش رادکانا، پورتال اطلاع رسانی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان، امروز (4 آذر) با حضور ضیایی پرور، رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور در اداره کل حفاظت محیط زیست استان گلستان رونمایی می شود.

گفتنی است، استان گلستان با وجود بیش از دو هزار و 500 جاذبه طبیعی و تاریخی، قابلیت های بی شماری برای جذب گردشگر داراست که با اطلاع رسانی مطلوب و مناسب ضمن معرفی ظرفیت ها و توانمندی های میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان، گردشگران بیش از پیش به نگارستان ایران  فراخوانده می شوند.

نشست تخصصی نقش و کارکرد رسانه های اجتماعی در روابط عمومی، با حضور مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان و اصحاب رسانه و بازدید از خبرگزاری ایرنا و نشست با مدیران خبرگزاریها و همچنین تجلیل از دست اندرکاران برگزاری نهمین جشنواره فرهنگ اقوام ایران زمین از دیگر برنامه های سفر دکتر ضیایی پرور به استان گلستان است.

پایان پیام/

ارسال نظر