ریاست جمهوری بار سنگینی است که هرکس توان کشیدن آن را ندارد/ با مطالعه و شناخت فردی که طراز نظام و خط امام (ره) و رهبری است را انتخاب کنیم
تعداد بازدید تعداد بازدید: 600 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:22 ب.ظ، یکشنبه، 22 اردیبهشت، سال 1392 نظرات بدون نظر

با مطالعه و شناخت افرادی که طراز نظام و خط امام (ره) و رهبری است را انتخاب کنیم تا شایستگی بدست گرفتن پرچم انقلاب و خدمت به خلق الله و رساندن این پرچم به صاحب اصلی اش را داشته باشد .

13910705000442_PhotoAبه گزارش خبرنگار رادکانا، همایش بصیرت و روشنگری روز شنبه 21/2/92 بعد از نماز مغرب و عشاء با حضور سخنور توانا حجت الاسلام والمسلمین طائب فرمانده قرارگاه راهبردی عمار و از مبارزین  انقلاب، روحانیون و مسئولین شهری و بسیجیان و مردم فهیم و ولایتمدار در مسجد جامع شهرستان کردکوی برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین طائب فرمانده قرارگاه راهبردی عمار و مبارز دوران انقلاب با عرض تبریک میلاد امام محمد باقر (ع) گفت: مصونیت از خطا تنها در جایی ممکن است که فرد اطلاعات خود را از منبع وحیانی دریافت نماید وگرنه بشر معمولی از خطا مصون نیست.

وی در ادامه عدم موفقیت ائمه اطهار درادوار تاریخی را دو عامل معرفی کرد و افزود: 1-عدم شناخت مردم از امام 2-عدم شناخت مردم از دشمن (دشمن شناسی – امام شناسی) این دوعامل را بزرگترین چالش در حوزه دین دانست .

حجت الاسلام طائب با یاد از امام راحل گفت: در زمان امام (ره) این دو عامل یعنی (دشمن شناسی – امام شناسی) مرتفع شد و مردم با اطاعت از امام و رهبری انقلاب و شناخت صحیح از دشمن موجب پیشبرد اهداف انقلاب شدند.

فرمانده قرارگاه راهبردی عمار با یاد از شهید مهدی عراقی و جریانات بعد از قیام خرداد 42 اظهار داشت: وقتی شهید عراقی گفت ما می خواهیم انقلاب کنیم تا رفاه برای مردم بوجود آوریم، امام (ره) گفت: من سه وظیفه بعهده دارم 1-بساط سلطنت را در ایران جمع کنم 2- درایران جمهوری اسلامی بوجود آورم 3- این پرچم را به دست صاحب آن برسانم .

حجت الاسلام طائب با اشاره به هشیاری رهبر معظم انقلاب در جریانات سوریه خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری در جریان سوریه اعلام کردند جنگ در سوریه جنگ اسلام با کفر است و با این پیام ذهن ها را متوجه به دشمنان قسم خورده اسلام صهیونیست ها و آمریکا و غرب نمود.

وی در خصوص هتک حرمت به صحابی پیامبر (ص) جناب حجربن عدی گفت: خواستند با این کار و هتک حرمت به یار علی (ع) جنگ سوریه را به سمت جنگ شیعه و سنی بکشانند و جبهه جنگ را که پیکانش را مقام معظم رهبری بسمت کفر مواجه کرده بود بسمت مسلمانان عوض کنند و با جنگ مذهبی باعث شوند توپ در زمین مسلمین بیفتد اما با آگاهی و دشمن شناسی و امام شناسی جهان اسلام نه تنها این موضوع خنثی شد بلکه وقتی بدن پاک و مطهر حجر از خاک پس از 1400سال دست نخورده بیرون آمد حقیقت اهل بیت بر مسلمین  هویدا شد و باعث روشنگری اسلامی نیز گردید.

فرمانده قرارگاه عمار یاسر در ادامه افزود: مشکلات نتیجه دخالت بیگانگان  درایجاد تحریمها  و دخالت در انتخابات و جریان سازی ها دلیلش دشمن شناسی و امام شناسی ملت ماست و ملت ما چون هدفی بزرگ دارد و می خواهد پرچم 15خرداد 42 را به فرموده امام (ره) بدست صاحبش بسپارد در نتیجه مشکلات را تحمل می کند و هدف بزرگی که در پیشروست سختی ها را توجیه پذیر می کند.

وی در پایان با اشاره به انتخابات گفت: رهبری از انتخابات لفظ حماسه سیاسی را بکار بردند و “حماسه” استفاده از استعدادهای خارج از قائده در جهت ایجاد تحول بزرگ است. بهرحال ریاست جمهوری بار سنگینی است که هرکس توان کشیدن آن را ندارد ما باید ببینیم که نامزدهایی که حرف می زنند چه می گویند و این نیاز به مطالعه  و شناخت دارد با مطالعه و شناخت فردی که طراز نظام و خط امام (ره) و رهبری است را انتخاب کنیم تا شایستگی بدست گرفتن پرچم انقلاب و خدمت به خلق الله و رساندن این پرچم به صاحب اصلی اش را داشته باشد.

ارسال نظر