رکورد زنی فروش فیلم محمد رسول الله (ص)
تعداد بازدید تعداد بازدید: 263 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:41 ب.ظ، جمعه، 13 شهریور، سال 1394 نظرات بدون نظر

استقبال مخاطبین از فیلم سینمایی «محمد رسول الله» تازه ترین اثر مجیدی مجیدی همچنان ادامه دارد و ظرف ۸ روز نمایش مرز فروش ۲ میلیارد تومان را پشت سر گذاشت.

n00444071-bبه گزارش رادکانا،فیلم سینمایی «محمد رسول الله» رکورد اقبال مخاطب را در دهه های اخیر سینمای ایران به نام خود ثبت کرد و یک بار دیگر ثابت کرد اگر فیلمی آنگونه که شایسته است به شعور مخاطب احترام بگذارد و از سوژه انسانی و ارزشمند برخوردار باشد مخاطب آن را در سالن های سینما دنبال خواهد کرد و هیچ گاه منتظر ارایه فیلم در شبکه نمایش خانگی نخواهد ماند. فیلم سینمایی «محمد رسول الله» ساخته مجید مجیدی دوران جدیدی در سینمای ایران آغاز کرد و نشان داد این فیلم تمام مشخصات یک فیلم بین الملل را داردو علاوه بر مخاطب ایرانی توانسته با مخاطب خارجی نیز ارتباط درستی برقرار کند.

اکثر سینماهای کشور در روز طرح بلیت نیم بهاء با اقبال بسیار قابل ملاحظه ای مواجه شدند و طبق آمار اعلام شده در تهران پس ازسینماهای کوروش و آزادی سینما شکوفه واقع در میدان شهدا بیشترین آمار فروش در طرح نیم بهاء را به خود اختصاص داد و با بلیت ۴۰۰۰ تومان با فروش ۸ میلیون تومان در روز سه شنبه مواجه شد.

محمدرضا صابری مدیرعامل شرکت نور تابان در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره فروش فیلم «محمد رسول الله» گفت: اقبال مخاطبین از این فیلم بسیار خوب است و شب گذشته در تهران بدون احتساب حدود ۶ سالن سینما بیش از ۲۱۰ میلیون تومان بوده است و در شهرستان ها هم فروش خوبی را شاهد بودیم و شب گذشته (۱۲ شهریور ماه) بیش از ۴۰۰ میلیون تومان فیلم در تهران و شهرستان فروش داشته است.

وی درباره آمار فروش مجموع فیلم توضیح داد: به دلیل سانس فوق العاده آمار دقیقی در دست نیست اما مرز ۲ میلیار تومان را در مدت زمان ۸ روز نمایش پشت سر گذاشتیم.

امیر قطبی مدیر فروش موسسه فیلمیران در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره فروش فیلم «نهنگ عنبر» که توسط دفتر فیلمیران پخش می شود توضیح داد: نمایش فیلم «نهنگ عنبر» در سینما کوروش و ملت ادامه دارد و تا کنون ۷ میلیارد و ۳۳۰ میلیون تومان فروش داشته است. نمایش این فیلم در ۱۵ شهرستان همچنان ادامه دارد .

وی درباره فروش فیلم «دوران عاشقی» توضیح داد: این فیلم ۱ میلیارد و ۲۵۰ تهران و در شهرستان به فروش ۶۵۰ میلیون تومان دست یافت و در مجموع به فروش ۱ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان رسید. این فیلم در ۲۲ سالن سینما در تهران و ۴۰ سالن سینما در شهرستان به نمایش درآمده است.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر