نتیجه نهایی انتخابات در سه حوزه انتخابیه از زبان رییس هیات نظارت گلستان+جزئیات
تعداد بازدید تعداد بازدید: 654 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:59 ق.ظ، شنبه، 11 اردیبهشت، سال 1395 نظرات یک نظر

رییس هیات نظارت گلستان گفت: مرحله دوم دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان گلستان مشخص شد و میزان مشارکت در سه حوزه انتخابیه بیش از ۵۰درصد بود.

20160425232045به گزارش سرویس سیاسی رادکانا، عیسی غلامی صبح امروز در گفت و گو با خبرنگار پاسرو گفت: تکلیف 4 نماینده مجلس شورای اسلامی دیروز مشخص شد و منتخبین نتایج آرا درحوزه انتخابیه مینودشت، گالیکش و مراوه‎تپه ، شهرام کوسه غراوی با رای 74 هزار و 94 رای وارد بهارستان شد و سید نجیب حسینی با 68 هزار و 232 رای موفق نشدند به مجلس راه پیدا کنند.

وی با اشاره به اینکه در حوزه انتخابیه گرگان و آق‎قلا تکلیف دو کرسی مجلس مشخص شد، تصریح کرد: نبی هزارجریبی با کسب آرای 78 هزار و یک رای و نورمحمد تربتی نژاد با کسب 75 هزار و 323 رای وارد بهارستان شدند و سید علی طاهری با رای 54 هزار و 4 رای و امان زاده با رای 49 هزار و 916 رای موفق نشدند به بهارستان راه پیدا کنند.

غلامی افزود: در حوزه انتخابیه کردکوی، بندرگز، گمیشان و بندرترکمن ،رامین نورقلی‎پور با کسب 69 هزار و 480 رای موفق شد بر کرسی مجلس برود و رحمت جلالی با 34 هزار و 979 رای به مجلس شورای اسلامی راه پیدا نکرد.

رییس هیات نظارت گلستان از حضور پرشور و تکلیف‎مدارانه مردم در انتخابات تقدیر کرد و افزود: انتخابات در فضای امن و آرام و بدون تنش و بحران برگزار شد.

در پایان غلامی ابراز داشت: کسانی که از برگزاری انتخابات گله و شکایتی دارد می تواند شکایات خود در مدت یک هفته به هیات نظارت گلستان تسلیم نماید و نتایج قطعی و نهایی شورای نگهبان متعاقبا اعلام می شود.

انتهای پیام/

میزخیل می گوید:

میزان مشارکت در شهر کردکوی چقدر بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ رادکانا یه زحمت برای شما داریم ، ریز آراء در چهار شهر کردکوی- بندرترکمن – گمیشان – بندرگز را برای شهروندان محترم ارائه دهید تا مردم از آراء داده شده بهتر بتوانند تحلیل کنند..

ارسال نظر