ارتقای آگاهی شهروندان، کاهش حوادث را در پی دارد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 471 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:17 ق.ظ، جمعه، 2 مرداد، سال 1394 نظرات بدون نظر

سردار سرتیپ دوم پاسدار ستاد تقی مهری عصر پنجشنبه در دیدار با فرمانده انتظامی گلستان افزود: هدف اصلی پلیس ازاجرای طرح های مختلف ترافیکی در سطح جاده ها و شهرها، کاهش وقوع سوانح رانندگی و خسارات ناشی از آن است.

81692737-70049695به گزارش رادکانا،به نقل از ایرنا،سردار سرتیپ دوم پاسدار ستاد تقی مهری عصر پنجشنبه در دیدار با فرمانده انتظامی گلستان افزود: هدف اصلی پلیس ازاجرای طرح های مختلف ترافیکی در سطح جاده ها و شهرها، کاهش وقوع سوانح رانندگی و خسارات ناشی از آن است.

وی همچنین اظهارکرد: مرحله دوم طرح تابستانه با هماهنگی تمامی دستگاه های امدادی و خدماتی با محوریت پلیس در سطح کشور آغاز شده است.

رییس پلیس راهور ادامه داد: تلاش کردیم در این طرح با بهره گیری از ظرفیت پلیس های تخصصی و تمامی امکانات و تجهیزات انسانی و لجستیکی بستر خوبی را برای مسافران فراهم کنیم.

سرتیپ دوم پاسدار مهری گفت: از مهم ترین اهداف اجرای طرح تابستانه پلیس، کاهش وقوع تصادفات و فوتی های ناشی از آن است که عملکرد پلیس گلستان در اجرای این طرح قابل تقدیر است.

رییس پلیس راهور ناجا با اشاره به تعطیلات عید سعید فطر نیز گفت: در این ایام شاهد افزایش 14 درصدی سفر و کاهش 11 درصدی تصادفات فوتی بودیم و در همین ایام بیش از 6 میلیون تردد در سطح کشور به ثبت رسیده است.

رییس پلیس راهور ناجا همچنین شب گذشته در منزل شهید بابا عسگری در لیوان غربی از توابع شهرستان بندرگز حضور یافت و ضمن دلجوئی و دیدار با خانواده این شهید گفت: وجود خانواده شهداء برای کشور نعمت است و همه ما باید قدرشناس مادران و پدران شهیدان باشیم.

مهری افزود: حیات شهداء مایه برکت بوده و شهادت آنها نیز مایه عزت و سربلندی ایران اسلامی است.

وی تصریح کرد:شهیدان با الگو گرفتن از انبیاء و اولیای الهی، درس جهاد، ایثار و شجاعت را به همگان آموختند و با فداکاری های مثال زدنی، شجاعانه در راه اعتلای امنیت و آرامش کشور تا پای جان ایستادند و در این راه، با نثار خون خود پرچم امنیت و آرامش را در کشور پر افتخار ایران اسلامی به اهتزاز در آوردند.

رییس پلیس راهور ناجا با بیان اینکه شهداء اسوه صبر و استقامت در عرصه جهاد با دشمنان هستند، بیان کرد: ارج نهادن به مقام شامخ شهیدان وظیفه تمام افراد جامعه به خصوص مسوولان است.

وی ادامه داد: زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهداء باعث تداوم راه شهیدان و زنده ماندن راه و فرهنگ ایثار و شهادت خواهد شد.

شهید باباعسگری در تاریخ 9 مرداد ماه سال 1383 در محور خاش به زاهدان توسط اشرار به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

رییس پلیس راهور ناجا همچنین با حضور در ایستگاه ها و پاسگاه های پلیس راه گلستان ضمن نظارت بر عملکرد پلیس استان در اجرای این طرح، از نزدیک با مسافران و رانندگان ناوگان عمومی دیدار و به مشکلات و مسائل آنها رسیدگی کرد.

انتهای پیام /

ارسال نظر