زمانبندی مراسم عزاداری دهه دوم فاطمیه در تکیه جوانان فاطمیه کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 772 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:04 ق.ظ، چهارشنبه، 13 فروردین، سال 1393 نظرات یک نظر

مراسم عزاداری دهه دوم فاطمیه با حضور مردم ولایتمدار و عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت از امشب همراه با عزاداری و سخنرانی در تکیه موقت جوانان فاطمیه کردکوی برگزار می شود.

radkanaاین روز ها مشام دلم دوباره بوی درب نیم سوخته می فهمد؛ انگار آتش پنهان دل دوباره گُر خواهد گرفت.

این روز ها دوباره با شنیدن نام کوچه دلم تا مدینه کوچ می کند؛ این روز ها دوباره ایام بوی غربت خواهد گرفت و رنگ کبودی!

این روز ها دوباره زمزمه پهلو شکستگانی را می شنوم که نوای منم گدای فاطمه سر می دهند؛ همانهایی هر چه داشتند از مادرشان فاطمه بود؛

این روزها دریای دل شیعیان باز متلاطم است، آری شب است، همان شبی که فرزندان مادر از دست داده هق هق گریه های خود را فرو می خورند و در تاریکی شب امانتی زخم خورده به دست صاحبش داده می شود.

وای که در فاطمیه امسال بیایید حلقوم ما شیعیان علی، محل پژواک صدای پشت در فاطمه شود آنگاه که در تنگنای ظلم ظالمان، مهدی خویش را ندا در داد که الیس الصبح بقریب؟

آیا زمان آن نرسیده است که دل پر خون مهدی فاطمه به نوید فرج شاد گردد؟؟؟

radkana

به گزارش خبرنگار رادکانا، مراسم عزاداری دهه دوم فاطمیه با حضور مردم ولایتمدار و عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت همراه با عزاداری و سخنرانی در تکیه موقت جوانان فاطمیه کردکوی برگزار می شود.

این مراسمات از امشب (چهارشنبه) 13/1/93 به مدت سه شب در تکیه موقت جوانان فاطمیه واقع در خیابان پاسداران (خ گرگان) – جنب تعاونی ثامن برگزار می گردد.

علی اکبر بسطامی، زهیر رحیمی و علی بنی عقیل در این سه شب به روضه خوانی و مداحی در وصف مادر پهلو شکسته بی بی فاطمه زهرا (س) خواهند پرداخت.

 

زمان شروع این مراسمات ساعت 9:30 شب می باشد.

از عموم مردم ولایتمدار و عاشقان و دلدادگان به خاندان عصمت و طهارت جهت حضور در این مراسم معنوی و نورانی دعوت بعمل می آید.

مسعود می گوید:

با سپاس از اطلاع رسانی سایت محترم رادکانا ، همچنین به مدت سه شب بعد از نماز مغرب و عشاء در مکان تکیه جوانان فاطمیه ، ایستگاه صلواتی به نام و یاد طلبه شهید علی خلیلی (شهید امر به معروف و نهی از منکر ) هم بر پا میباشد. التماس دعا

ارسال نظر