زمان و مکان استقبال و تشییع شهید “عباسعلی اصفهانکلاته” اعلام شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 432 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 6:09 ب.ظ، شنبه، 23 بهمن، سال 1395 نظرات بدون نظر

شهید عباسعلی اصفهانکلاته از پاسداران غیور گروه ۴۵ مهندسی رزمی جواد الائمه (ع) سپاه ، در راستای تامین امنیت پایدار مزرهای جمهوری اسلامی ایران و در حین مقابله با اشرار مسلح در منطقه مرزی سراوان استان سیستان و بلوچستان به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

به گزارش رادکانا به نقل از خبرگزاری بسیج، روابط عمومی سپاه نینوا گلستان زمان مراسم استقبال، تشییع و بزرگداشت شهید ” عباسعلی اصفهانکلاته” را اعلام کرد.

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه نینوا گفت: مراسم استقبال از این شهید بزرگوار یکشنبه بیست و چهارم بهمن ماه 95 ساعت 13 در میدان بسیج گرگان و مراسم وداع با این شهید والامقام در همین روز همراه با نماز مغرب و عشاء در مسجد امام صادق(ع) واقع در کوی انقلاب برگزار می شود.

علی خالقی افزود: مراسم تشییع پیکر پاسدار شهید امنیت پایدار مزرهای جمهوری اسلامی ایران روز دوشنبه بیست و پنجم بهمن ماه 95 ساعت 9 صبح از محل معراج شهدای گرگان (بهداری سپاه ) به سمت گلزار شهدای امام زاده عبدا.. گرگان و مراسم تدفین در همین روز در روستای میرمحله برگزار می شود.

وی تصریح کرد: مراسم سومین روز شهادت این شهید والامقام سه شنبه بیست و ششم بهمن ماه 95 ساعت 9 صبح در مسجد جامع روستای میرمحله برگزار خواهد شد .

لازم به ذکر است ” شهید عباسعلی اصفهانکلاته” از پاسداران غیور گروه 45 مهندسی رزمی جواد الائمه (ع) سپاه ، در راستای تامین امنیت پایدار مزرهای جمهوری اسلامی ایران و در حین مقابله با اشرار مسلح در منطقه مرزی سراوان استان سیستان و بلوچستان به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

انتهای پیام/

ارسال نظر