زمان و مکان دور برگشت دربی تیمهای فوتبال پارس تمیشه و استقلال تمیشه
تعداد بازدید تعداد بازدید: 454 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:15 ب.ظ، چهارشنبه، 7 اسفند، سال 1392 نظرات ۲ نظر

دو تیم قدرتمند فوتبال پارس تمیشه و استقلال تمیشه روستای سرکلاته خرابشهر برای حضور در رقابتهای لیگ برتر فوتبال استان، دور برگشت دربی فوتبال لیگ دسته اول استان را در مجموعه ورزشی آزادی گرگان برگزار خواهند کرد.

58045878500505355557به گزارش رادکانا، دو تیم قدرتمند فوتبال پارس تمیشه و استقلال تمیشه روستای سرکلاته خرابشهر دور برگشت دربی فوتبال لیگ دسته اول استان را در مجموعه ورزشی آزادی گرگان برگزار می کنند.

این بازی در ساعت ۱۴ بعدازظهر فردا پنج شنبه 8 اسفند ۹۲ با حضور پرشور هواداران این دو تیم قدرتمند و خوش آتیه در مجموعه ورزشی آزادی گرگان برگزار می شود.
تیمهای پارس تمیشه و استقلال تمیشه پس از به نمایش گذاشتن بازیهای ارزشمند و زیبایی در لیگ دسته اول فوتبال گلستان فردا در رقابتی حساس و سرنوشت ساز روبروی هم قرار خواهند گرفت تا یکی از آنها بتواند جواز حضور در رقابتهای لیگ برتر فوتبال استان را کسب کند.
لازم بذکر است که تیم قدرتمند و جوان پارس تمیشه در تاریخ 2 اسفند 92 در رقابتی حساس در مجموعه ورزشی تختی کردکوی در دور رفت دربی موفق شد تیم استقلال تمیشه را با نتیجه 2 بر 1 شکست دهد و فاتح دور رفت دربی لیگ دسته اول گلستان شود.
 
پایگاه خبری تحلیلی رادکانا برای هر دو تیم موفقیت، سربلندی و رسیدن به قله های افتخار آرزومند است.
مدیریت باشگاه فرهنگی ورزشی پارس تمیشه می گوید:

ان شالله که بتونیم با سرافرازی زمین رو ترک کنیم.
باتشکر از سرویس خبری رادکانا بابت انتشار خبر های باشگاه پارس تمیشه

میثم سامانیفر می گوید:

از سایت خوبتون ممنون.دست شما درد نکنه

ارسال نظر