زمزمه هایی از تغییر بی موقع مدیر کل صدا و سیمای گلستان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 451 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:58 ق.ظ، پنج شنبه، 8 اسفند، سال 1392 نظرات بدون نظر

قرار بود امروز پنجشنبه ۹۲/۱۲/۸ مراسم تودیع و معارفه مدیر کل صدا و سیمای استان گلستان با حضور طهماسبی مدیرکل استان های سازمان صدا و سیما برگزار شود که گویا این برنامه فعلا منتفی شده است .

radkanaبه گزارش رادکانا، در روزهای اخیر زمزمه هایی در فضای رسانه ها، خواص و برخی محافل مبنی بر جابجایی مدیر کل صدا و سیمای گلستان در ماه پایانی سال به گوش می رسد.

بنا بر این شنیده ها قرار بود امروز پنجشنبه 92/12/8 مراسم تودیع و معارفه مدیر کل صدا و سیمای استان گلستان با حضور طهماسبی مدیرکل استان های سازمان صدا و سیما برگزار شود که گویا این برنامه فعلا منتفی شده است .

از بهرام عبدالحسینی ، مدیر کل سابق فرهنگ و ارشاد استان یزد که در تاریخ 92/11/29 از سمتش جابجا شده است به عنوان جایگزین علی صادق مقدسی نام برده می شود .

برگزاری مراسم تودیع و معارفه مدیر کل صدا و سیما گلستان در حالی بهم خورده است که همه چیز برای برگزاری این مراسم در این اداره کل تدارک دیده شده بود .

در همین زمینه شنیده شده صادق مقدسی در هفته جاری با دکتر صادقلو استاندار گلستان نیز دیدار و گفتگویی داشته است .

در خصوص برگزاری یا عدم برگزاری این مراسم هم دو روایت وجود دارد که بنا به روایتی این مراسم در روزهای آغازین هفته بعد برگزار می شود و بنا بر روایت دیگری این مراسم به اواخر فصل بهار 93 موکول شده است .

اگر چه زمان انجام چنین تغییری در ماه پایانی سال که با جمع بندی عملکرد سالانه اداره کل و برنامه ریزی مناسب برای ایام نوروز 93 و … روبروست ، شاید زمان مناسبی به نظر نرسد .

صادق مقدسی در خرداد ماه سال 91 ، مسئولیت مدیر کلی صدا و سیمای مرکز گلستان را بر عهده گرفت . وی دارای کارشناسی ارشد علوم اجتماعی با گرایش مردم‌ شناسی بوده و سابقه تدریس در دانشگاه ، دبیری سومین اجلاس جهانی صدا ، مدیر مسوولی و سردبیری فصلنامه علمی – تخصصی رادیو و مدیرمسوولی فصلنامه نجوای فرهنگ را دارا بوده است .

از دیگر سوابق صادق مقدسی می‌توان به قائم مقام مدیرکل صدا و سیمای خراسان رضوی ، مدیرکلی طرح و برنامه و نظارت معاونت صدا ، مدیرکلی پژوهش‌های رادیو ، مدیریت ارتباطات اداره کل روابط عمومی رسانه و … اشاره کرد .

همچنین بیان این نکته هم خالی از لطف نیست که مرکز صدا و سیمای گلستان در 2 سال اخیر و در دوره مدیریت صادق مقدسی در جشنواره ها و برنامه های مختلف سازمانی و برون سازمانی موفق به کسب افتخاراتی گردیده و تولیدات ارزشمندی به جای گذاشته است .

ارسال نظر