زنان از تأثیرگذارترین عناصر مقابله با تهاجمات فرهنگی می‏ باشند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 212 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:43 ق.ظ، سه شنبه، 14 دی، سال 1395 نظرات بدون نظر

مدیر کانون بسیج جامعه پزشکی کردکوی گفت: سالهاست حجاب و عفاف مورد هجمه شدید رسانه های معاند و شبکه های ماهواره ای واقع شده و دائما سعی در کمرنگ کردن آن در بین خانواده های ایران اسلامی دارند و با هدف نابودی و حذف کامل حجاب و عفاف در تلاش هستند.

img_1154به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا، دکتر ابراهیم مولایی در کارگاه یک روزه عفاف و حجاب در بیمارستان حضرت امیرالمومنین (ع) شهرستان کردکوی در خصوص نقش زنان در مقابله با تهاجم فرهنگی گفت: بر کسی پوشیده نیست که حجاب و عفاف نقشی بسیار مهمه در تأمین امنیت فردی و جامعه اجتماعی ما دارد.

حفظ حجاب و عفاف موجب پیشرفت و تحکیم بنیان خانواده می شود

مدیر کانون بسیج جامعه پزشکی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کردکوی با بیان اینکه ما مسلمانان بر اینکه تأکید داریم که حفظ حجاب و عفاف موجب پیشرفت و تحکیم بنیان خانواده می شود، اظهار داشت: سالهاست حجاب و عفاف مورد هجمه شدید رسانه های معاند و شبکه های ماهواره ای واقع شده و دائما سعی در کمرنگ کردن آن در بین خانواده های ایران اسلامی دارند و با هدف نابودی و حذف کامل حجاب و عفاف در تلاش هستند.

وی با اشاره به اینکه زنان جامعه از عمده‏ ترین و تأثیرگذارترین عناصر مقابله با تهاجمات فرهنگی می‏ باشند، افزود: امروزه نقش مؤثر زنان در مقابله با تهاجم فرهنگی و پیشگیری از انحرافات اجتماعی بر کسی پوشیده نیست زیرا زنان در فرهنگ‏ سازی بیشترین نقش را ایفاء می کنند.

مولایی در ادامه جهانی شدن فرهنگ بی حجابی را از بزرگترین خطرهایی که پیوسته جامعه ما را تهدید می کند برشمرد و تأکید کرد: باید سعی و تلاش کرد که جلوی بد حجابی را گرفت و نگذاریم که جامعه رو به انحطاط و انحراف کشیده شود.

ترویج فرهنگ غربی از طریق برنامه های ضداخلاقی ماهواره ای در جامعه ایرانی

رئیس مرکز بهداشت محله ولاغوز ترویج فرهنگ غربی از طریق برنامه های ضد اخلاقی ماهواره ای در جامعه را از عوامل مهم در افزایش بداخلاقی های فردی و اجتماعی از جمله بی اعتنایی به احکام الهی وحجاب، زندگی جداگانه همسران، فروپاشی کانون گرم خانواده و خیانت و فساد در جامعه عنوان کرد.

مدیر کانون بسیج جامعه پزشکی کردکوی مأموریت اصلی شبکه های ماهواره‎ای بیگانگان را دین زدایی و اخلاق زدایی از جوامع اسلامی عنوان کرد و گفت: ماهواره ها فرهنگ دینی ما را با موضوعات حجاب، مد، جوانان و … مورد هدف قرار داده اند و بر روی جوانان و مردم تاثیرات نامطلوب دارند.

انتهای پیام/

ارسال نظر