زنگ جوانه ها در مدارس شهرستان کردکوی طنین انداز شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,830 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:23 ق.ظ، دوشنبه، 1 مهر، سال 1392 نظرات بدون نظر

زنگ نمادین جوانه ها در آموزشگاه نمونه دولتی وحدت همزمان با سراسر کشور به صدا در آمد.

3265111به گزارش خبرنگار رادکانا، ساعت 45/7 دقیقه صبح در آموزشگاه نمونه دولتی وحدت همزمان با سراسر کشور زنگ نمادین جوانه ها به صدا در آمد.

این مراسم با حضور محمد حسین شاعری معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش کردکوی، ابوطالب مومن کارشناس راهنمایی، اولیاء دانش آموزان و دانش آموزان این آموزشگاه برگزار شد.

محمد حسین شاعری معاون پروشی ضمن تبریک بمناسبت فرارسیدن روز جوانه ها و بازگشایی مدارس و تقارن آن با هفته دفاع مقدس گفت: مدرسه مکان مقدسی است وعلم و دانش نور است که بگفته کلام وحی در قرآن کریم هرگز دانایان و نادانان برابر نیستند.

وی افزود: قلم عالمان متعهد از خون شهدا با فضیلت تر است و ارزش علم آنقدر بالاست که  آن را با خون شهداء قیاس کرده اند و شما در محضر علم و عالم هستید و بکوشید در این راه با هوش سرشاری که خداوند به شما عطا نموده است بهترین بهره را ببرید.

شاعری خاطرنشان کرد: هفته دفاع مقدس یاد آور رشادت ها و گذشتها و از خود گذشتگی مردان شجاعی است که برای اعتلای کلمه الله از جان خود گذشتند تا ما بتوانیم در سایه درخت انقلاب با آسایش به امور خود خصوصا تحصیل علم و دانش بپردازیم.

دراین مراسم زنگ جوانه ها  توسط معاون پرورشی و یکی از دانش آموزان نمونه دولتی وحدت بصدا در آمد و خانم بنی هاشم مدیر آموزشگاه  به مدعوین و مهمانان خیر مقدم گفت.

مولودی خوانی، تکخوانی، قرائت پیام وزیر آموزش و پرورش، دکلمه ای در خصوص هفته دفاع مقدس و برنامه های متنوع دیگر از جمله دیگر برنامه های این مراسم بوده است.

ارسال نظر