زنگ روز غنچه ها در کردکوی بصدا درآمد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 363 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 7:03 ق.ظ، سه شنبه، 31 شهریور، سال 1394 نظرات یک نظر

زنگ نمادین روز غنچه ها همزمان با سراسر کشور در مدرسه غیر انتفاعی امین کردکوی بصدا در آمد.

300020110012-1به گزارش رادکانا، زنگ نمادین روز غنچه ها ساعت 8 صبح امروز دوشنبه همزمان با سراسر کشور در مدرسه غیر انتفاعی امین کردکوی بصدا در آمد.

این مراسم با حضور سعداله بهرامی معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش شهرستان کردکوی، سید مهدی مداحی کارشناس آموزش ابتدایی، اولیاء و مربیان و پیش دبستانی های مدرسه غیرانتفاعی امین کردکوی برگزار شد.

دانش آموزان سرمایه های آموزش و پرورش هستند

سعداله بهرامی معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش شهرستان کردکوی در این مراسم ضمن تقدیر از حضور گسترده اولیاء و خانواده ها و پیش دبستانی های دختر و پسر در مراسم و عرض تسلیت بمناسبت شهادت امام محمدباقر (ع) دانش آموزان و نونهالان را سرمایه های آموزش و پرورش دانست و گفت: امروز افتخار پیدا کردیم تا در مراسم روز غنچه ها این نونهالان نو شکفته و انسانهای پاک حضور پیدا کنیم و این روز را به همه تبریک عرض نماییم.

وی افزود: این دانش آموزان فردا و غنچه های امروز پاک و نورانی هستند و این معلمین و مربیان هستند که با هنرمندی بر ذهن و روح و روان این دانش آموزان نقش دانش را می آفرینند و با آموختن نیکی ها و خوبی ها آنان را برای یک زندگی پر فراز و نشیب آماده می کنند.

نواختن زنگ غنچه ها توسط کیانی عضو فعال انجمن اولیاء و مربیان دبستان و پیش دبستانی امین، سرود جمهوری اسلامی، قرائت قرآن، خیر مقدم گویی، اجرای دکلمه، شعر و اجرای موسیقی سرود دسته جمعی توسط دانش آموزان، رد شدن از زیر قرآن و اسپند و اهداء هدایا به دانش آموزان از دیگر برنامه های اجرایی این مراسم بود.

300020110012-1

انتهای پیام/

آیدا می گوید:

میشه عکس بزرگتری قرار بدین خواهر زاده ی من هم تو این مدرسه هست میخوام عکسش رو داشته باشم.

ارسال نظر