زنگ سلامت در مدارس کردکوی طنین انداز شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 667 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:30 ق.ظ، دوشنبه، 1 اردیبهشت، سال 1393 نظرات بدون نظر

همزمان با آغاز هفته سلامت، زنگ سلامت در مدرسه دخترانه پروین اعتصامی کردکوی با حضور مسئولین شهرستان و دانش آموزان نواخته شد.

zangesalamatبه گزارش خبرنگار رادکانا، همزمان با آغاز هفته سلامت، زنگ سلامت صبح امروز توسط بخشدار مرکزی کردکوی، مدیر اداره آموزش و پرورش کردکوی، سرپرست شبکه بهداشت کردکوی و رئیس اداره حفاظت از محیط زیست شهرستان با حضور دانش آموزان در مدرسه دخترانه پروین اعتصامی کردکوی نواخته شد.

دکتر غلامحسن کلاهدوز سرپرست شبکه بهداشت شهرستان در این مراسم مقوله سلامتی را امری مهم دانست و گفت: زمانی قدر سلامتی و تندرستی را خواهیم فهمید که از سلامتی برخوردار نباشیم.

وی افزود: در تمام مراحل زندگی سعی کنیم به فکر سلامتی خود باشیم و از هرگونه اقدامی که سلامتی ما را به خطر می اندازد جلوگیری کنیم.

سرپرست شبکه بهداشت شهرستان کردکوی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این نکته که سلامتی هدیه ای از سوی پرورگار متعال است، خاطرنشان کرد: اکسیژن، آب و خاک و هر نعمت خدادادی دیگری که در این جهان است باید آن را حفظ کنیم و نگذاریم آلوده شوند، زیرا اگر این نعمات خداوندی آلوده شوند امکان نابودی ما وجود دارد.

سخنرانی وحید عرب امیری رئیس اداره حفاظت از محیط زیست شهرستان کردکوی، اجرای سرود دانش آموزی در وصف هفته سلامت، قرائت شعر و مقاله توسط دانش آموزان، قرائت پیام هفته سلامت توسط یکی دیگر از دانش آموزان، اهداء جوایز به گروه سرود و دیگر دانش آموزان از دیگر برنامه های این مراسم بوده است.

همچنین نمایشگاهی تحت عنوان نمایشگاه هفته سلامت در این مدرسه برپا شد که بروشور، کتاب، مقاله، پوستر در خصوص هفته سلامت ارائه گردید.

بخشدار مرکزی کردکوی، بیدلی رئیس اداره آموزش و پرورش، عرب رئیس اداره تأمین اجتماعی، طیبی فر رئیس اداره بهزیستی، زاهدی رئیس هلال احمر، عرب امیری رئیس اداره حفاظت از محیط زیست، نادعلی رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) و دانش آموزان مدرسه دخترانه پروین اعتصامی در این مراسم حضور داشتند.

قابل توجه می باشد که زنگ سلامت بمناسبت آغاز هفته سلامت همزمان در دیگر مدارس شهرستان کردکوی بصدا درآمد.

ارسال نظر