زنگ عاطفه ها درشهرستان کردکوی به صدا درآمد.
تعداد بازدید تعداد بازدید: 866 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 4:04 ب.ظ، پنج شنبه، 6 مهر، سال 1391 نظرات بدون نظر

زنگ عاطفه ها درشهرستان کردکوی به صدا درآمد. به گزارش رادکانا به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش، چهارشنبه ۵/۷/۹۱ ساعت ۱۰صبح در آموزشگاه دخترانه راهنمایی پروین اعتصامی زنگ متمرکز وشهرستانی عاطفه ها به صدا در آمد. این مراسم با حضور نادعلی رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان ، ذبیح الله لیاقتی معاون […]

زنگ عاطفه ها درشهرستان کردکوی به صدا درآمد.

به گزارش رادکانا به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش، چهارشنبه 5/7/91 ساعت 10صبح در آموزشگاه دخترانه راهنمایی پروین اعتصامی زنگ متمرکز وشهرستانی عاطفه ها به صدا در آمد.

این مراسم با حضور نادعلی رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان ، ذبیح الله لیاقتی معاون پشتیبانی آموزش و پرورش ،حجت الله میرکاظمی مسئول کانون شهید باهنر و سازمان دانش آموزی در جمع مدیروفرهنگیان و دانش آموزان آموزشگاه ژروین برگزار شد.

 نادعلی رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان کمیته امداد امام خمینی (ره)را یادگار ارزشمند بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران یاد کرد وگفت: امسال جشن عاطفه ها با شعار دانش آموز باوری ،دانش آموز یاوری واحسان رضوی برگزار می گردد.

ایشان افزودند: دانش آموزان بسیاری از دانش آموزان نخبه در تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره)در حال تحصیل هستند تا انشا ءالله با تلاش و کوشش باعث شکوفای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را موجب شوند

نادعلی افزود: انتظارما از شما دانش آموزان این است که با کمک های هرچند ناچیز در این کار خیرکمک به مستمندان  شرکت کنید تا شامل رحمت و غفران الهی شوید .زیرا خداوند با صدقات بلایا را از جامعه انسانی دور می سازدو راه رحمت و مغفرت را می گشاید.

حجه الله میرکاظمی مسئول کانون شهید باهنر و سازمان دانش آموزی با عرض خیرمقدم گویی واجرای برنامه های شاد بررونق مراسم افزود.

دراین مراسم نادعلی  زنگ عاطفه ها بصدا در آورد و دانش آموزان هدایای خود را در صندوق جهت کمک به مستمندان اهداء کردند.

ارسال نظر