زنگ عاطفه ها در مدارس کردکوی طنین انداز شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,161 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:16 ب.ظ، چهارشنبه، 16 مهر، سال 1393 نظرات بدون نظر

با نواختن زنگ عاطفه ها در مدارس شهرستان کردکوی در صبح امروز چهارشنبه، دانش آموزان به یاری همکلاسی های نیازمند خود شتافتند.

1 غتنهومبه گزارش خبرنگار رادکانا، زنگ عاطفه‌ها امروز با حضور مسئولان کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان کردکوی و آموزش و پرورش همزمان با سراسر کشور بصورت متمرکز در دبیرستان دخترانه شاهد کردکوی بصدا درآمد.

 

امسال به دلیل شهادت امام محمد تقی(ع) سوم مهرماه و شهادت امام محمد باقر(ع) در روز 10 مهر، امروز (چهارشنبه 16 مهر) جشن ملی عاطفه‌ها آغازمی شود و تا 18 مهرماه ادامه خواهد داشت.

 

شعار بیستمین سال برگزاری جشن عاطفه‌ها “مهر در انتظار مهر” انتخاب شد.

 

برپایه این گزارش، برگزاری جشن عاطفه‌ها از فردا پنجشنبه 17 مهرماه با ایجاد پایگاه‌های کمیته امدادامام خمینی (ره) در شهرستان کردکوی ادامه می‌یابد.

 

امروز دانش اموزان دختر دبیرستان شاهد کردکوی باری دیگر به یاری همکلاسی های نیازمند خود شتافتند.

 

یکی از دانش آموزان شعری را در وصف جشن عاطفه ها قرائت نمود که قابل تقدیر بوده است.

 

در ادامه این مراسم امیر نادعلی مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان کردکوی در این مراسم جشن عاطفه ها را از ارزشمندترین حرکت های مردمی برای کمک به نیازمندان دانست و به بیان عملکرد و فعالیتهای کمیته امداد پرداخت.

 

وی حضور دانش آموزان را در صحنه های اجتماعی به عنوان یک امتحان تلقی نمود و بیان کرد دانش آموزان باید شرکت در این مراسم ها را از سنین ابتدایی بیاموزند.

 

در خاتمه نیز زنگ عاطفه ها توسط مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان کردکوی بصدا درآمد.

 

1 020.jpgتعنعون1 دنتاه1 فغفغ1 لااتو1 فغغتغ

 

انتهای پیام/

ارسال نظر